Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen lassú felszívódású...

Milyen lassú felszívódású proteinport vegyek ami finom?

Figyelt kérdés

Neketek melyik vált be, ami vízzel keverve is finom?

Sokszor olvastam hogy valamilyik ihatatlanul sz@r...



2012. ápr. 11. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lassú felszívódású proteinport fölösleges venni. Rendes ételekből, például csirkemellből is be tudsz vinni elegendő fehérjét.Ha proteinport akarsz venni, akkor gyors felszívódásút vegyél, de azt is az edzés után idd, mert akkor kell a gyors felszívódású fehérje, amit ugye szilárd ételekből nem lehet bevinni.
2012. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kivagyok már a csirkemelltől,túrótól és társaitól.

Azért kellene a lassú felszívódású fehérje,mert úgy tudom az hosszú ideig eltelít és nem leszek éhes. Fogynom nem igazán kellene csak súlyt tartanom,de mostanában egyre jobban kívánom az édeset és úgy gondoltam ez csillapíthatná az édesség utáni vágyamat is :)

2012. ápr. 11. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
A fehérjeporok 99%-ban lassú és gyors felszívódású proteniek egyaránt találhatóak.
2012. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
scitec nutrition 100% whey protein professional vagy 10 féle ízben van:D meg jó még a Nutrend,és az Ultra Loss valamint a Biotech Nitro Pure Whey Gold .
2012. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél peak micellar kazeint, nem olcsó, de egy csomó ízben van, nekem vaníliás van, elég jó.
2012. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 snack16 ***** válasza:
Ott a biotech új Nitro Gold pro-ja. 8 féle fehérje van benne kazein,tej,tojás,savó... vagy power protein(/biotech power pro) de abba sok a szója(ami közepes gyorsasággal szívódik fel):)
2012. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!