Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok egyszerű fogyókúrás...

Tudtok egyszerű fogyókúrás módszereket ( semmi tabletta, pénzkidobás, csak sportok, mozgások, kaják)? 166 cm 65 kg vagyok, mennyit kéne fogynom? Nem vagyok túlságosan kövér, csak a combom nagyon vastag- nincs nagy hasam.

Figyelt kérdés
Főként olyanoktól akiknek már sikerült! Én kb 10 kilót szeretnék fogyni- eddig lement 4. Segítsetek pls! Nem kell hogy ultragyors módszer legyen, elég, ha hatásos!
2012. ápr. 11. 18:43
 1/6 anonim válasza:

igen. .elég egyszerű .. csak kevesebbet kell enned. :))

mondjuk én 5cm-vel és 5 kg-mal vagyok(->cm)/voltam magasabb(->cm)/több

én úgy kezdtem hogy az első hónapban ugyanannyit ettem mint előtte, csak nem azokat. kenyerek helyett zöldség, ebédre krémlevesek (bio cuccokból, persze ez nem kötelező, csak úgy egészségesebb).. abban a hónapban fehérjepótlásra ott volt a hal. főve, vagy sütve (sütve csak /bio/ kókuszolajban.. mert az nem hizlal)

néha gyümölcsöket is ettem..

mostanság már eszem sajtot is, tojást és húsféléket. ebédre 1-2 szelet mellsonka pl.

naponta csak egyszer, vagy egyszer sem eszem zsömlét vagy kenyeret, vacsora gyümölcsökből áll ahogy a tízórai is. (nem reggelizem)

testmozgás.. hát az első hónapban az energiabevitelem igencsak megcsappant szóval kedv és energia híján nem nagyon mozogtam tudatosan.

most már kétnaponta tekerek 1 órát szobabiciklin, miközben zenét hallgatok hogy legyen türelmem kivárni egy órát egy helyben ülve. :DDD elkezdeni sportolni kicsit rossz mert energiát vesztesz és nem igen pótolhatod, mert akkor szinte ugyan ott vagy.. de utána edzettebb leszel és már meg se kottyan :DD

combra meg vannak ilyen "leg magic"-ok amikről az a hír járja hogy jók.. nekem van egy olyasmi, de utálom :DD


17/L

2012. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én inkább vacsizni nem szoktam reggelizni igen. Zenére szoktam tornázni ami sokat segít.
2012. ápr. 12. 15:40
 3/6 A kérdező kommentje:
és nagyon köszönöm a válaszodat!
2012. ápr. 12. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 éves lány vagyok. kb. 1 év alatt fogytam le 13 kg-ot... én is 166 cm vagyok,és ehhez régebben 67 kg társult. Sikeresen lefogytam 54 kg-ra. a módszerem egyszerű. Sokat mozogtam nyáron, nem vacsiztam semmit. Ebéd után nem nagyon ettem semmit. Volt,hogy egyszer ettem egy nap,csak azt anyukám már nem engedte,mert már volt a családunkban evés zavaros,és félt nehogy én is az legyek. Most 54-és 55 kg- között vagyok,de még szeretnék 5 kg-ot fogyni. Anyukám szerint már az sok. Remélem segítettem, én is várom válaszod. Ha még tanács kéne,akkor írj privátba... :) remélem segítettem
2012. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is 67-ről indultam xD, és én is azt szeretném elérni, amit te :)
2012. ápr. 13. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok kardió, ketogén diéta, és sajna tabletta is kell de nem ilyen szűztea hülyeségek... ( [link] itt szinte minden jó neked!
2012. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!