Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend megfelelő fogyáshoz?

Ez az étrend megfelelő fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Reggelim általában így néz ki:

teljes kiőrlésű kenyér-ebből 2 szelet

natúr joghurt, sonkával vagy más felvágottal,vékony sajttal és zöldségekkel.


ebéd:

amit hoznak, de ha tudom,hogy hizlaló pl. burgonya akkor abból kevesebbet eszek.


vacsora:

általában 2 főtt tojás, 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérrel,sonka, zöldségek.


lefekvés előtt 1-2 órával valamilyen gyümölcs.


nem iszok csak vizet, nem eszek édességeket.


Kell változtassak valamin?

köszi


19L


2012. ápr. 13. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli teljesen oké. Tízórait ennék, akár csak egy gyümit is (pl. 1 alma csak 40 kcal)

Ebéd is. Próbálj meg minél többször sovány husit, párolt zöldséggel, vagy zöldséglevest enni. Kerüld a krémleveseket, mert tejszín van bennük. A hízlaló kajákat úgyis kerülöd, szal az ok. :)


Uzsit nem eszel? Mondjuk átraknám az esti gyümit uzsira.

Vacsira nem szokás ch-t enni de 1 szelet kenyér kb. 80 kcal szal nem nagy ügy, ha éhes vagy ezen ne rágódj!!! nem ezen az 1 szelet kenyeren fog múlni a fogyi.


Lefekvés előtt gyümit nem ennék, de nem azért mert hátráltatja a fogyit, csak megerjed a gyomorban és azt mondják hogy rossz a bélrendszernek. De ha megkívánod, egyed! (csak arra ügyelj ne banán vagy szőlő legyen, azok kcal dúsak.)

2012. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

egész jó. kivéve a lefekvés előtti gyümölcsöt!!!!!!!!!!!!!!!! gyümölcscukor főleg este nem barátunk! nem tudom mikor vacsizol de csináld inkább úgy, hogy:

vacsora:

valamilyen gyümölcs


lefekvés előtt 1-2 órával 2 főtt tojás,sonka, zöldségek

2012. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tízórait meg uzsit nem szoktam enni..:S

1 nincs időm

2 meg nem is kívánom, de mondjuk egy almát elrágcsálok majd tízórainak és akkor kihagyom az esti almát is.

a kenyeret meg mindig szerettem és nehéz volt átállnom ilyen kevés adagra egy nap azért eszem este.. és tényleg 60kcal. :D

2012. ápr. 13. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

A reggeli nagyon jó.

Én a helyedbe beiktatnék egy kis tízórait. Nem kell nagy dolgokra gondolni csak egy kis gyümölcs, vagy zöldség (ezt otthon el tudod készíteni és elvinni magaddal), pár darab korpás vagy zabos keksz stb.

Az ebéd egész jó, főleg, hogy kerülöd a hízlalóbb ételeket. Levest ehetsz nyugodtan, az fontos!

A lefekvés előtti gyümölcsöt tedd át uzsonnára szerintem, lefekvés előtt nem jó gyümölcsöt enni. Ha muszáj enni valami ilyenkor, inkább zöldség legyen.

Ha a kenyérről nem tudsz lemondani, hát az az egy szelet vacsira belefér.


+ Sok mozgás és meglesz az eredménye. :)

2012. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!