Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetente 4x intervallumos...

Hetente 4x intervallumos edzés,2x erősítés megfelelő étrend mellett megteszi a hatását?

Figyelt kérdés

161/60 vagyok, szerintem sok, én látom is magamon, hogy nagy a hasam, a combom, hájas vagyok. Szörnyű.. :/

Szeretnék fogyni.


Az étkezésre figyelek, sok zöldség, gyümölcs, fehérje. Kevesebb szénhidrát, az is egészségesebb (pl. magvas zsömle, pufi rizs, búza stb). Napi 2-2,5 l víz. Nasi minimális.

Mellette hetente 4x csinálnék intervallumos edzést (ezt [link] és 2x erősítenék (felülés, fekvőtámasz, fenék-comb erősítés, guggolás).

Valamint, ha még később fog sötétedni, akkor eljárok majd kocogni.


Ez így jó lesz?

/ Nem akarok túl sokat fogyni, csak pár kilót + formálni akarom a testem./

16/L


2012. márc. 5. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ezt így tényleg betartod, biztos lesz eredményre, de ártani biztos nem árt, szóval szerintem csak próbáld ki... mondjuk csak 1 hétig, és ha van eredménye, akkor hatásos : )
2012. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi..:)

1 hét után már lenne eredménye?

Tegnap megcsináltam ezt az intervallumos edzést, kb. a 4 sorozatnál azt éreztem, hogy meghalok, de végig csináltam. Pár perccel utána már csak kellemes, mozgás utáni fáradtságot éreztem. Utána csináltam még erősítő gyakorlatokat is. :D

2012. márc. 6. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok megint. volt eredménye eddig?
2012. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sem a búza, sem a pufi rizs nem egészségesebb szénhidrátforrás, de ha elég alacsonyan tartod ezek és a tejtermékek szintjét (fogyasztását) akkor még simán jó lehet.
2012. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!