Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 13 éves lány vagyok. A...

Én egy 13 éves lány vagyok. A kérdés az hogy minden nap 300 felülés és 30 perc futás elég lesz a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Most 68 kg vagyok :S

És kb hány nap alatt fogok lefogyni 53 kg-ra?



2012. ápr. 17. 14:47
 1/5 anonim válasza:

A felüléstől nem fogsz fogyni (gondolom hasra próbálsz fogyni). A futástól fogyhatsz, de az étkezés is számít. Hagyd el az édességeket, cukros italokat stb., egyél kevesebb fehér kenyeret, és helyette sok nyers zöldséget, húsokat, szedj vitaminokat, igyál sok vizet. Ne csinálj extrém diétát 13 évesen, amivel mittudomén pár hét alatt akarsz lefogyni 15 kilót. Ez egy lassú átállás lesz, ha jól csinálod, mert a hirtelen fogyások egyrészt egészségtelenek, azaz nem a zsírt fogyod le, hanem a vizet, az izmokat stb., másrészt ha egészséges akarsz lenni, akkor ezt a mozgást innentől kezdve folyamatosan fogod csinálni. Nem napok alatt fogsz lefogyni, hanem hónapok. Napok alatt akkor se fogsz ennyit lefogyni, ha nem eszel, nem iszol és futsz egész nap. Abba belehalhatsz.

Kérdés az is, hogy ezt amit fent írtál, most akarod kezdeni, vagy előtte mozogtál-e bármit is?

2012. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy gyereknek, aki fejlődésben van, nem szabad magától mindenféle fogyókúrákba belekezdenie, mert nagyon sokat árthat. Csak akkor kellene fogyókúráznod, ha orvos javasolja. Ha pedig ő javasolja, akkor nyilván azt is ő fogja megmondani, miképpen csináld a fogyókúrát.
2012. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi

De én csak felülést meg futást csinálok.

És nem eszek este 20:00-kór.

És nem eszek édességet.

2012. ápr. 17. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

a felülésekkel vigyázz. Nekem tönkre ment tõle a gerincoszlopom és ferdülésem lett. Szerintem max 100-at csinálj naponta.

17/L

2012. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
étkezz emmelett egészségesen és 18:00 után ne egyél és sportolj normálisan
2012. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!