Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nem fogok hízni,...

Szerintetek nem fogok hízni, ha? ( kérdés lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Lenne egy kérdésem, amire várok kedvesebb és megértő válaszokat, mert amúgy se túl jó a lelki állapotom...

Na... 1 hete váltottam az étrendemen, mert eddig 1000-1100 kalóriát ettem egy nap, de abból kb. 500 kalória csak alma volt, és egyszerre. szörnyű volt :( ezzel próbáltam magam vidítani, mert ebből ugye sok volt, és olyan volt, mint egy drog, amikor ettem, akkor minden oké, csodás, de utána jön a szörnyű elfogyott érzés, és minden nap csak azt vártam, hogy legyen már végre ://. Jelenleg 1150-1200 kalóriát eszem egy nap, tudom ez sem túl sok, éhes is vagyok általában, de nem merek többet enni, mert félek, hogy hízom, amúgy is azért ettem eddig is keveset, mert kövérnek éreztem magam folyton. Most már tudom, hogy bármit ehetek csak a mérték a fontos. Lehet, hogy bután hangzik, de teljesen elfelejtettem milyen jól lakni :(. Sportolni nem olyan sokat sportolok, csak mindennap suliba (10 perc kb.) és suliból gyalog megyek, egy héten 4x van tesink és szombatonként járok (1 órát) hip hop táncolni, meg van amikor sétálok anyummal vagy bárkivel (1-2 óra), de az elmúlt időben nem nagyon,meg mostanában egy ilyen bemutatóra készülünk és hétfőnként szokott lenni ilyen "mazsorett" edzés, de persze ez elég gyenge dolog, főleg lépegetések. Szerintetek megpróbáljam emelni még 100 kalóriával az étrendemet nem fogok hízni?? Ebben az 1 hétben is mértem magam és azt mutatja a mérleg, hogy nem híztam, meg centikben sem vagyok semmivel több. Előző hét pénteken reggel : 42.2 kg voltam, tegnap pedig: 41.8 kg, amúgy izom is van rajtam, a hasam szépen "kockás" nem nagyon csak pont amennyire kell, az sem ment le, pedig már mióta nem tornázok rendszeresen. Amúgy 159-160 cm vagyok és 14 éves lány.

Segítsetek :(


2012. márc. 31. 07:46
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Te még fejlődő szervezet vagy. Nem kellene fogyókúráznod. Normálisan kellene enned, mert nem lesz jó vége. Nyugodtan egyél bármit, fiatal vagy, és sovány lehetsz a leírt adatok alapján. Mellette menjél el valamit sportolni (kézilabda, kosárlabda, futás), bármi, ami érdekel téged, de nehogy túlzásba essél.

Komolyan írom, hogyha súlyosodik a problémád, forduld anyudékhoz. Fel kell keresni orvost, mert testképzavar állhat fent nálad. S ez sokkal rosszabb is lehet. Ne görcsölj ezen.

Amúgy szerintem egy lány ne legyen csontkollekció. Persze, vékony lehet, de ne sovány. Nézd meg a kifutó modelljeit. Semmi szép nincsen rajtuk, jó pár belehalt, hogy megtartsa súlyát. A legfőbb, hogy érezd jól magadat a bőrödben, ne hasonlítgasd magadat máshoz. Ne vond meg magadtól az ételt.

2012. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. hát igazából, úgy gondoltam, hogy már ezt meg szeretném tartani, mert már nem érzem magam olyan kövérnek. amúgy már beszéltem róla nem egy emberrel. hát akkor megpróbálom emelni és majd meglátom mi lesz :) lehet, hogy még több energiám is lesz ^^ :) meg majd lehet, hogy fogok járni futni :P :)
2012. márc. 31. 07:58
 3/5 anonim válasza:
Szia szerintem ha 14 évesen 42kg vagy nagyon jó sőtt ! Én 12 évesen 150centivel voltam 50kgnél és .em voltam dAgi egyeltalán csak egy kis háj volt a derekamon meg eg kicsi a hasamon Szóval a helyedben elkezdenék valamit rendszeresen sportolni és rendesen enni hiszen a tested fejlődésben van mostt kell.megerösödnöd !
2012. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
így érzem jól magam. de am izmos vagyok, mondhatjuk, mert ősszel is ilyen gondjaim voltak, csak akkor halálra edzettem magam :)) lehet, hogy majd fokozatosan hétről hétre emelem az adagokat, majd meglátom :)
2012. márc. 31. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan többet, legfeljebb emeld a mozgásadagod.
2012. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!