Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a narancsbőrtől a combomon és a popsimon? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem,még szoptatok.Igazából nem akarok fogyni,a súlyommal nincs gondom,ugyanannyi vagyok,mint terhesség előtt,csak feljöttek rám azok a fránya narancsok.Tudom hogy mozogni kell,csak nem olyan egyszerű ez egy kisbaba mellett,de azért minden tőlem telhetőt megteszek.Azt hiszem hogy inkább a táplálkozási szokásaimmal van gond és ebben szeretném a segítségeteket kérni.Most mindennél jobban kívánom az édességet,gondolom a szoptatás miatt és sajnos sokszor este 9 után tudunk csak vacsizni.Gondolom nem csoda ha ragyás a fenekem...:-(Nektek hogy sikerült megszabadulni tőle?
2009. jún. 19. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát van egy rossz hírem. Tényleg változtatnod kéne a táplálkozási szokásaidon. :) Szerintem amíg szoptatsz, viseld el a narancsbőrt. Annyit tehetsz, hogy rengeteget sétálsz, ez észrevétlenül fogyaszt. Én 9 hónapja szültem, 23 kilót híztam a terhesség alatt, és most mégis kevesebb vagyok mint a terhesség előtt. Egyik nap is 2,5 órát sétáltam a gyerkőccel. Ha befejezed majd a szoptatást, mindenképp mozogj, és kevesebb szénhidrátot egyél (pl.kenyér, cukor). Teljesen ne vond meg, mert arra is szüksége van a szervezetnek, és ha nagyon minimálisat kap, akkor elkezd raktározni. Az meg ugye lerakódik ilyen undok narancsok formájában.
2009. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek segítenek:

1. Napi min. 2-3 liter víz.

2. Futás, napi min fél óra.

3. Infraszauna.

Bár most hogy szültél, gondolom ezekre nincs időd.

Ha van egy kis időd, érdemes ezeket kipróbálni.

2009. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!