Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit igyak, ha fogyni szeretnék...

Mit igyak, ha fogyni szeretnék és megszabadulni a narancsbőrtől?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy (a diéta és a sport mellett) 2-3 l folyadékot meg kell inni naponta, de nyilván nem mindegy,hogy miből. Szénsavas,mentes vagy csapvíz? A szénsavas tényleg narancsbőrt okoz? Szénsav mentes ásványvíz helyett a csapvíz megfelelő? Esetleg édesítőszerrel és citrommal?

Édesítőszerrel készült fekete teát ihatok?

Lehet, hogy mindez csak részletkérdés, de szeretnék mindenre odafigyelni.


2010. jan. 28. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a legjobb a szénsavmentes ásványvíz. régen ittam savasat is, de az folyton felfújta a gyomrom :S

hogy ne legyen olyan egyhangú, iszom zöld teát is (segíti az emésztést) reggel mézzel este édesítővel.

2010. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Teákat nyugodtan, szerintem a szénsavas víz nem okoz narancsbőrt, semmi köze hozzá. Nehezebb az emésztőrendszernek, de hogy narancsbőrt okozna...életemben nem hallottam ilyet.
2010. jan. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezzel a problémával küzdök... Lehet kapni ún. salaktalanító teákat. Úgy tudom, hogy ezek hatásosak. Én még nem próbáltam, de ma tervezem, hogy beszerzek egy dobozzal.
2010. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"szénsavas víz nem okoz narancsbőrt"


Sajnos a szénsavas víz savas. Én úgy hallottam, hogy ha meg akarsz szabadulni a narancsbőrtől, akkor lúgosítani kell a szervezetedet.


Nem tudom, hogy hallottatok-e arról, hogy ha pl.: kólába bele teszel egy fogat (kihúzottról van szó) akkor azt feloldja. Szóval akkor mit okozhat egy puhább szövetbe (pl:gyomor?) , szerintem nagyon nem egészséges. 2 évig ittam szénsavas ásványvizet, mikor a fogorvosom mondta, hogy álljak át szénsavmentesre, mert meglátszanak a fogaimon :((( aztán kb 1/2 év után észrevettem, hogy a narancsbőrőm 65%-a eltűnt :DDDD Gondoltam, utánanézek:


Szóval, a szénsavas víz okozhat narancsbőrt, mert savasítja a szervezetet és így nem járul hozzá, hogy a méreganyagok feloldódjanak és kiürüljenek. Ezt még tetézi, ha az ember el-elcsábul egy kis pörköltre, csokira...stb.. azért valljuk be őszintén, ez azért jó párszor megesik :D


Remélem sikerült értelmesen leírnom :D


Tipp: lehet a dm / rossaman-ba is kapni narancsbőr elleni kézi masszírozó szerkezetet kb 500Ft-ért, az egyik úgy néz ki mint egy kis polip, a másik meg c-betű formája van és a c két vége között egy bütykös henger, az is jó szolgálatot tesz, ha esetleg futás, torna előtt áthengereled a problémás területeket ...

2010. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hát a legjobb, ha szénsavmentest iszol.. tényleg nemjó a savas:S hízlal, mert leköti a szervezetedben az izéket:D

ja és a savas dolgok meg a gyomrodnak sem tesznek jót:S tapasztalat:s

2010. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szénsavmentes víz, napi 2-3 liter!
2010. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kólában nem azért oldódik fel a tejfog, mert szénsavas hanem, mert foszforsavat tartalmaz, és ez oldja a fogban lévő kalciumot.
2013. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!