Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kivételesen menzán kellett...

Ma kivételesen menzán kellett ennem, így nem mérhettem adagokat. Kb. hány kalória lehetett?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem számolni a kalóriákat, de lövésem sincs, ez mennyi lehet. Szerencsére egyszeri alkalom volt, máskor nem ott eszek.

Szóval megettem kb. fél adag zöldséglevest tészta nélkül, egy adag krumplipürét és egy rántott halat. Szerintetek kb. mennyi lehet? Én még azt sem tudom, mi lehet a menzás krumplipürében...


2012. ápr. 19. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, sok sz*art nem tömtél magadba, egyszer -egyszer belefér, főleg ha a többi kajálásod rendben van!:)
2012. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor nem aggódok rajta. Ráadásul a befőttet meg a levesből a tésztát direkt kihagytam.
2012. ápr. 19. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is jó, mert a befőttekben is sok cukor van, a tészta meg általába a búzalisztes fajta szokott lenni, úgyhogy okosan csináltad!:)
2012. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!