Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három nap intenzív zabálás....

Három nap intenzív zabálás. Mennyit hízhattam?

Figyelt kérdés

nagyszülőknél voltam és hát volt dőzsölés...régóta fogyózok szoktam néha ilyen csalónapot tartani akkor általába 3-4 nap alatt lemegy a felesleg.most 4 cmvel több a combom a mérlegre nem merek állni...heti 5-6x szoktam futni 1-2 órát de ezen a héten kimaradt.mindenféle cukros ,fehérlisztes dolgot,müzliz,kenyeret,banánt meg csokikat meg kekszeket összeettem.kb 4000 kcal naponta(lehet több...)pedig már csak 4 kgt akartam fogyni:( úgy elvagyok keseredve már komolyan...ha visszaállok a diétámra és a sportra (most többet fogok) akkor visszaáll a régi súlyom meg minden? valaki segítsen!:(((

13/L



2012. ápr. 19. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Semmi baj, de többet ne forduljon elő, amíg fogyni akarsz. Ügyelj rá nagyon!

Ebbe még nem halsz bele, nem hízol vissza, ha folytatod tovább a diétát, és a mozgást. De többet ne csinálj ilyet, mert az apróbb botlások vezetnek nagy botlásokhoz, végül a fogyókúrád teljes bedőléséhez.

2012. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Diétával visszaáll, persze.

De ha neked 3 napi zabálástól 4 cm-rel több a combod, akkor nagyon nagy baj van, aminek nincs köze sem a fogyókúrához, sem a zabáláshoz. 3 nap alatt 4 centit hízni combra csak nagymértékű vizesedéssel lehet elérni, ami szív- vagy vesebetegség okoz. Fordulj orvoshoz azonnal!

Nincs az a 4000 kalória, amitől ennyit lehet hízni, hidd el nekem.


Persze azért a diétát is jó lenne tudni, mit takar pontosan, mert ha alig eszel, sajnos hiába megy a le a 4 kiló, ha abbahagyod a koplalást, hízod vissza sec perc alatt. DE NEM 3 NAP ALATT.

2012. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi kicsit megnyugtattatok :) jó lehet túloztam avval a 4 cmvel..csak már telljesen megvagyok zavarodva. napi 1000 kcal körül eszek amugy
2012. ápr. 19. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

7000 plusz kalória egy kiló hízás, valahol ezt olvastam, talán épp itt a gyakorin.

Mivel még fejlődésben van a szervezeted, nem javaslom a napi 1000 kalóriát számodra. Inkább sportolj, mozogj és étkezz odafigyelve, de egészségesen.

2012. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ne ess pánikba :) Én is tudom milyen érzés, legszívesebben bőgne az ember lánya... Én 3 hónap és -8kg után faltam be egy héten keresztül és 3kg-al többet mutatott a mérleg. Ennek nagy része víz és salakanyag, ami két nap alatt kiürült, a maradék egy kilót meg picit intenzívebb sporttal és újra szigorú diétával másfél hét alatt eltüntettem :) Szóval ne pánikolj, hibáztál, de előfordul. 13 éves vagy, szóval van még jó 60 éved helyrehozni ;D
2012. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a napi 1000 kcal ISZONYÚAN kevés!!!!!! Fejlődésben lévő szervezet vagy, és még sportolsz is... 1600 alá semmiképpen nem kéne menned!
2012. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok! köszi a válaszokat :) értem akkor 1600at fogok enni:)
2012. ápr. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!