Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és nyárra...

14 éves vagyok és nyárra szeretnék 1-2 kilót fogyni! Rendszeresen sportolok, otthon fogyókúrás ételt eszek (csirkemell, zöldségek. ) de egy gondom van, hogy az iskolába éhes vagyok, és korog a hasam?

Figyelt kérdés
Gyümölcsöt nem szeretnék enni, de a büfében csak melegszendvics van. mit egyek az iskolába?
2012. márc. 15. 20:04
 1/5 anonim válasza:
hány kg vagy?
2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
65
2012. márc. 15. 20:38
 3/5 *gin* ***** válasza:
vegyél kornspitz-et, vagy teljes kiőrlésű kenyeret, abba mehet 100g roston sült csirkemell, egy kis saláta, paradicsom, light sajt. 2 ilyen szendvicset, meg egy light joghurtot (pl. jogobella almás-fahéjas) megeszel, és meg van oldva :)
2012. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de olyanra gondoltam, amit nem tart sok időbe elkészíteni!
2012. márc. 15. 20:52
 5/5 *gin* ***** válasza:
hát ha pl. vacsira is csmellet eszel, akkor csak annyi h 2 szelettel többet készítesz, és beteszed a szendvicsbe. vagy vehetsz boltban tk kiflit meg cottage cheese-t.
2012. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!