Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mellszíj nélküli pulzusmérő...

A mellszíj nélküli pulzusmérő óra mennyire megbízható? Olcsó kategóriában (10. 000 alatt) létezik olyan ami vízálló is?

Figyelt kérdés
Úszáshoz és futáshoz szeretnék egy pulzusmérő órát, de nem akarok érte egy vagyont fizetni, viszont szeretném, ha aránylag pontos lenne. Létezik ilyen?
2012. ápr. 23. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Amazonrol rendeltem egy Mio Motiva nevu orat. Pulzust eleg pontosan mer, de menet kozben sosem tudom rendesen merni, mindig meg kell allnom egy pillanatra, ugyanis le kell nyomva tartani egy gombot, hogy merjen. Szoval sport kozben neha megallok egy pillanatra, megmerem a pulzust es megyek tovabb. De azt hiszem az enyem nem vizallo, szoval uszasra nem jo.


Ebayrol rendeltem valami kinai olcsosagot, ami szinten nem vizallo. Osszehasonlitaskepp egyutt hasznaltam a Mio-val es a kinai bovli csak minden masodik meresnel mutatott valos (Mio-val egyezo) adatot, a tobbi meresnel vagy nem mert egyaltalan, vagy valami irto marhasagot mutatott. (fel ora kemeny edzes utan pulzus 62, vagy mutatott nyugalmi allapontban 137-et:)


Szerintem ne sajnald ra a penzt, mert (tapasztalatom szerint) itt nemcsak a markanevet, hanem a minoseget is megfizeted.

2012. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 23. 20:44
 3/4 Naraku válasza:

Az a pulzusmérő ami nem használ mellkasi jeladót az NEM pulzust mér. Ezek az órák általában a csuklóról próbálják mérni a "pulzust" de ha ezeknél az óráknál viselése közben elkezded ütögetni a csuklódat azt is pulzusnak veszi !!!!!


A Polar-nak az RCX3 és RCX5 óráját kimondottan Triatlonra tervezték, így benne van az úszás és futás is amit keresel.

Javaslom nézd meg a polarshop.hu oldalát ők 3 Év garanciát vállalnak az órákra és segíteni is tudnak mert értenek az órákhoz.

2012. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Supervisor válasza:
A HOCA márkájú mellkasöv nélküli pulzusmérő óra nagyon is pontosan méri a pulzust. Évekkel ezelőtt még megvásárolható volt, sajnos ma már csak képen van internetes kínálatban. Ebből annak idején több darabot is vettem még mindig pontosan mérnek de az óraszíjuk anyaga egyszerűen szétreped, mindet cserélni kellett.
2015. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!