Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetseges igy, sport es...

Lehetseges igy, sport es edzes nelkul fogynom? Reszletek lent .

Figyelt kérdés

Leirom hogy telik el egy napom : Reggel 4:30kor kelek egy kaveval kezdek ,esetlek 1-2 alma vagy mas gyumolcs , 5re megyek dolgozni. 5tol 8ig dolgozom , nem nagy fizikai munkat viszont folyamatos mozgasban vagyok (kezem , labam) , vegere elegge kimelegedek , meg is izzadok . 8tol 8:30ig szunet ienkor megiszom meg 1 kavet. 8:30tol 10ig ujbol dolgozok . 10-re itthon vagyok eszem egy tal zabpelyhet , nem tul sokat csak hogy ne legyek ehes . 12ig filmet nezek vagy videojatekozok . 12tol 2 vagy 2:30ig alszok .Felkelek ,neha ha nagyon faradt vagyok iszom meg egy kavet , eszem meg egy keves zabpelyhet vagy egy kis sutit egy bogre tejjel (hetente 2-3 alkalommal meleg etelt: tojast , spagettit , bundaskenyeret vagy hasonlot).4ig film vagy hazimunkak (takaritas , ruhahajtogatas,porszivozas mikor mit talalok). 4tol 7ig ismet dolgozok. Hazaerkezeskor ismet eszek sutit egy bogre tejjel vagy zabpelyhet vagy ha nem vagyok nagyon ehes akkor csak gyumolcsot(narancs,banan,mandarin,alma,ananasz).aztan szamitogepezek , esetleg ha nem vagyok faradt akkor 20-30 perc hasizom illetve mellizom gyakorlatok(fekvotamasz,felules).10:30kor altalaban agyban vagyok , de legkesobb 11kor. minden masodik hetvegen vagyok szabad , ienkor nem szoktam sokat enni mert nincs szuksegem energiara , viszon szoktam sorozni esetleg borozni.


Ha lehetseges hogy is is fogyok , akkor 2 honap alatt kb mennyi zsirfelesleget adok le ??

Ha meg nem , jol jonne nehany tanacs hogy min valtoztassak , illetve az etrendemmel is kapcsolatban.


19/F, 70kg , 170cm.

ugy 6-7 kb zsirfeleslegtol szeretnek megszabadulni aminek nagyresze a hasamon es a derekamon talalhato.



#étrend #sportnelkuli fogyas
2012. ápr. 25. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Az étrend viccnek is rossz. Nem tudom, melyik részétől várod a fogyást.

2. Nem kell fogynod. A súlyod normális, ha zsírosnak érzed magad, akkor edzened kell, a könnyű fizikai munka ezt nem helyettesíti. Ha ebből fogsz, még rosszabb lesz a helyzet. Vézna leszel és pöttyedt.

2012. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
plöttyedt, kimaradt egy l, de gondolom, érthető
2012. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hááát meg kéne nézned mennyi kalóriára van szükséged és annál kevesebbet kell enned...mert értem én hogy bundáskenyér... de ha fél kiló akkor biztos nem fogsz fogyni és ahogy látom sok a szénhidrát és kevés a fehérje...ami ugye nagyon fontos! A zabpehely is nagyon jó de este nem szabadna szénhidrátot enni akkor kéne beiktatnod a fehérjét
2012. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es milyen edzest ajanlatok ?? Az etrendemen is valtoztathatok , nem gond , csak tanacstalan vagyok hogy megis hogy csinaljam. Olvastam az interneten is csomo oldalt , de mindegyik masat mond. linkeljetek be egy par oldalt ha megkerhetlek , vagy ha van szemelyes tapasztalat , az meg jobb lenne :D.
2012. ápr. 25. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
bodybuilder.hu/alapismeretek vagy tesztoszteron.hu táplálkozásnál és edzésnél a biblia... szutyok női sztárdiétás oldalakat meg felejtsed el, de elég lenne belegondolni hogy hogyan működik a testünk, milyen kajákban van minőségi tápanyag, aztán ezekből kalória deficitet csinálni edzés mellett nem kell hozzá doktori
2012. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!