Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a problema?

Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Kisse hosszu lesz, de probalom rövidre fogni. 2011 janur 3. - a ota fogytam 60 kg ot. A lenyeg, hogy most jelenleg 83 kg vagyok. Nagyon szeretnek meg fogyni, de egyszerüen nem ertem miert, nem mozdul a merleg durvan 2 honapja. Több mint 9 honapja rendszeresen mozgok, tornazom. Harom honapja elkezdtem futni, mar elertem, hogy minden masnap, tehat heti 4 - szer lefutok 8 km - t, egy oran keresztül folyamatosan futok. 1500 - 1600 kaloriat eszek egy nap. Latvanyosan fogyok centimeterben, de a merleg nem mozdul. Miert? Persze sok rajtam a fölösleges bör, ami egyebkent rengeteget huzodott ( csipöm, es derekam pl. 40 cm - el lett kevesebb ). A kilok viszont nem akarnak megindulni lefele. Tudom ez nem sokat jelent, de senki sem akarja elhinni nekem, hogy en most 83 kg vagyok, mindeni azt mondja, hogy 70, vagy max 75 - nek latszom. Egyszerüen nem ertem, hogy akkor ez hogy lehetseges. Mit tehetnek meg, hogy kiloban is eredmenyt erhessek el? Kevesebbet nem merek enni, ennyire szerintem szüksegem van, ennyi mozgas mellett. Sosem vagyok ehes, ez igy pontosan eleg. Es az orvosi lexikon szerint peldaul heti fel kilo fogyashoz, 1900 kaloriara lenne szüksegem. En ettöl is 400 kaloriaval kevesebbet eszem, megsem mozdul a merleg. Nem ertem.

#mérleg #stagnalas
2012. ápr. 25. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

csak tippelek-

az az 1600kalória tiszta ch és semmi fehérje?

az 1600ból legalább 160g fehérjének kellene lennie.

és az időzítés sem mindegy.

evés 3 óránként,estefelé csökkenteni teljesen a ch-t és csak fehérjét.

ilyesmikre gyanakodnék,hogy hiányozhatnak.

2012. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az 1600 kaloria legnagyobb szazalekban feherje, es minimalis szazalekban szenhidrat. Ezzekkel a dolgokkal mar tisztaban vagyok, a taplalkozas resz rendben van, ugy ment le 60 kg. Ezert nem ertem, hogy mivan. Lehetne ez a problema, ha nem figyelnek erre szandekosan... de figyelek az etkezesemre, megnezem mit eszek, tartom magam a megengedett kaloriamennyiseghez, es mint irtam rendszeres mozgok is. Megsem fogyok kiloban, es ez a gond :( Köszönöm szepen, hogy valaszoltal.
2012. ápr. 26. 04:07
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Khmmm!


Az izom nehezebb, mint a zsír!!!!!!


Sose a mérleget nézegesd, hanem a tükröt meg a centiket!!!!


A kajád rendben van, de hosszú távon a ch megvonás ide vezet. Próbáld ki, hogy most kúraszerűen 1-2 hétig kicsit megemeled a CH-t. Ez majd jól hat az anyagcserédre és talán beindul a fogyás megint. De ha centikben fogysz és jobban is nézel ki, akkor totál fölösleges leadni több kilót.


Én azt javaslom, hogy csinálj heti 3 súlyzós edzést is. A súlyzós edzésben az a jó, hogy megfelelő terhelés mellett akár 24-48 órán át is tart a hatása (mivel regenerálódni kell), míg ugye az aerob edzés csak az edzés időtartamára hatásos.


Javaslom még multi-vitamin szedését is, ha eddig az nem volt, sokat számít nagyon!


Amúgy gratulálok az eredményekhez!

2012. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Erre nem is gondoltam, megfogadom a tanacsaidat. Sulyzos edzes mar volt eszembe, es mint mondtam tornaztam is, csak most kb vagy 1 honapja van CSAK a futas, mert ugye sokkal többet futok, mint elötte. Elötte honapokig fel orat futottam ( mint kardio ) es utana tornaztam a Beres Alexandra: Pörgesd fel dvd - jere, amiben egyebkent van olyan resz, ahol sulyzo is kell, de gondolom egesz masmilyen sulyzos edzesre gondolsz.
2012. ápr. 26. 11:47
 5/8 A kérdező kommentje:
A dvd egyebkent egy oras, extrakkal meg több, es elegge kemeny. Szepen formasodtam töle amugy.
2012. ápr. 26. 11:48
 6/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem , hogy ezt a súlyt valmilyen fogyókúrával/diétával adtad le , vagy csak szimpla akarartból. ? :)
2012. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ucsó te nem tudsz olvasni?

a reakcióban leírta mit csinált.

meg szimpla akarat?

nagyon kész vagy.

2012. máj. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Smartguy86 ***** válasza:

"Megkérdezhetem , hogy ezt a súlyt valmilyen fogyókúrával/diétával adtad le , vagy csak szimpla akarartból. ? :)"


Hát nem ilyen hozzáállással, az biztos...

2012. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!