Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mitől/miért híztatok meg?...

Ti mitől/miért híztatok meg? Régen vékonyak voltatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

162 cm magas és 58 kiló voltam.Majd megszületett a fiam,és 63 kiló lettem.Amíg dolgoztam maradt ez a súly éveken át.34 évesen kiköltöztem Angliába és 2 évig nem dolgoztam főállásban,így többnyire otthon ültem,és egészségtelen kajákat ettem.Észre sem vettem,de 2-3 év alatt felment a súlyom 94 kilóra.Későn de észbe kaptam.Elkezdtem dolgozni,és fogyókúrázni.Jelenleg is fogyókúrázom,de most 80 kiló vagyok..Addig csinálom amíg legalább 65 kiló nem leszek..Hát leadni sokkal nehezebb mint felszedni..

39/N

2012. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47 kilóval lettem terhes, 73 kilóval szültem. Szülés után 68 kiló lettem, majd lementem 60-ra pár hónap alatt. Három évig nem tettem semmit, hogy lemenjen, most kb 5 hete kezdtem mozogni, mindennap biciklizek 30-40 km-t, attól függően, hogy mennyi időm van. Most 55 kilónál tartok, de nem nyugszom, míg nem leszek 50. 158cm vagyok.
2012. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert az evéssel vigasztalódom/vezetem le a stresszt.


Fokozatosan híztam el a gimis évek alatt, 65 kilóval kezdtem el a gimit, most a vége felé 80 kilónál tartok.


Jó lenne lefogyni, hogy egyetemen ne megint én legyek az, aki kilógok a sorból...


176 cm vagyok, lány.

2012. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sose voltam vékony, a sport nem volt "divat" a családban, helyette "addig nem állsz fel az asztaltól, míg meg nem etted", a zsebpénzem meg többnyire édességekre költöttem. Aztán depresszió... 13 évesen 76 kg lettem (162 centivel).

Ált.suli után 69-74 között voltam mindig (165 cm), majd 19 évesen újra depresszió, 83 kg... Akkor összecsaptak a hullámok, idegalapon 1 hónap alatt lementem 69-re. Rendeződött az életem: 79 kg. 8 hónap múlva terhes lettem, szülni 90 kilóval mentem.

1 évre rá határoztam el magam (akkor 79 kg voltam), hogy változtatok. Most 65 vagyok, de ennél nem megy lejjebb...:-(

2012. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam nagyon vékony de azért ennyire kövér sem mint amennyi most vagyok. Én 2,5 hónap alatt híztam el de nagyon. Ahogy vége lett a sulinak egész nyáron nem csináltam semmit csak néztem a tévét és ettem. A tévében néztem 10 sorozatot de mind más időpontban kezdődött. Az elsőt megkezdte reggel és kb. délután 6-kor fejeződött be az utolsó. És én ez idő alatt feküdtem , ettem és a tévét bámultam. Iskola kezdésre kihíztam az összes nadrágomat. Szeptember 1-én alig találtam vmi ruhát ami éppen rám jött. Azóta már eltelt 3 év egy kicsit sikerült leadnom belőle mert régen fogyóztam . De most 3 hete megint elkezdtem tornázni h leadjam amit akkor felszedtem.
2012. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon nem érzem hogy el voltam hízva, de azért sok volt.

8-adik osztályban (1996) 160 cm-emhez (bár lehet akkor nem is voltam még annyi, most annyi vagyok) 58 kg voltam, szóval nem egy vékonyság. Aztán annyi voltam egészen 2003-ig, amikor egy 4 éves kapcsolat közepén összevesztünk a párommal, és 4 nap alatt 5 kg-ot fogytam, rám így hat az ideg, úgyhogy 53, sőt inkább már annyi se voltam. Ezt tartottam fél évig, aztán feljött 2 kg következő évben.

A férjemmel ekkor találkoztunk (közben vége lett a kapcsolatomnak ugye, de az már nem viselt meg annyira "sajnos", nem fogytam miatta :-( ).

Új kapcsolta, boldogság, kaja.... 2008-ban 62 kg-ról kezdtem a terhességemet. Visszafogytam aztán 60 kg-ra, mire a lányom 3 hetes lett, de fél éves kora után visszajöttek a kilók, 64-gyel lettem megint terhes.

Ikrekkel.

65-66-tal jöttem haza a kórházból velük, (77-tel mentem szülni), tartottam is amíg a szopik száma nem lett sokkal kevesebb és én csak ettem tovább. (amíg szoptattam, eszement módon ettem, nem híztam). 70 kg lettem és itt kiakadtam, fiúk pont abbahagyták a szopit, én meg nekiálltam fogyózni. Ez volt január 4én, most 58 kg vagyok, még 2 kg-tól szeretnék megszabadulni, de az már nagyon nem akaródzik, mindig van valami amit megkívánok, süti, stb, így meg csak tartom ezt a súlyt. Bár még jó hogy tartom és nem hízok. :-)

Szóval én már így egész jól érzem magam, rám megy minden ruhám, és nem feszül, (vagyis egy nacim ami még kicsit a pocakomnál nem a legjobb, de hát nagy hasam volt az ikrekkel, igazából a bőröm kicsit megnyúlt, puha, nem lóg és csíkjaim sincsenek szerencsére, de azért nem olyan mint volt. )

2012. ápr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromig vékony voltam.De akkor elöször megjött a menstruációm és hormonzavarom lett, aminek a következtébe elég gyorsan felhíztam(14 évesek 85kg/160 cm).Most 17 évesen és 63kg/165 cm-mel még küzdök az 55kg-os álomalakomért, de sajnos a hormonzavarom még mindig nem rendeződött, ami még nehezíti is a fogyásomat :/
2012. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és 97kg. Elsősorban is hormonális problémám van, másodsorban meg nem teszek semmit a fogyásomért. Vagy is majdnem... Elkeztem vizet inni a tea helyett, de inkább az étkezésemmel van baj. Mivel válogatós vagyok így kevés dolgot eszek meg.
2014. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!