Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit híztatok ( jó, mennyiv...

Mennyit híztatok ( jó, mennyivel mutat többet a mérleg) most az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

Nekem 2 kilóval, pedig tényleg próbáltam vigyázni:( Mi lett volna ha be is zabálok? Nagyon elkeserít, december elején kezdtem a fogyózást, és azt a 2 kilót 2 hét alatt adtam le, és most 3 nap alatt visszajött...

Pedig levest tészta nélkül ettem, húst csak savanyúsággal, krumpi nélkül, csak zérós kólát, vagy vizet ittam.

Igaz, ami nem kellett volna az a kalács, de sajnos nem tudtam neki ellenállni. Naponta 2-3 szeletet ettem, összesen 8at, 3 nap alatt.

És a szilveszteri kaják még hátravannak, lesz tepertőspogácsa meg kocsonya, ami a gyengepontom és évek óta nem ettem...


2011. dec. 27. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2kg az nem hizás!Párnap alatt nem lehet hizni.Én súlytartó vagyok.Egész évben fogyoztam,most amig itthon vagyok elsejéig eszek,ami jól esik.Ennyi idő alatt nem lehet hizni,mondhat barki barmit!Én ezt magamon tapasztaltam már...Szóval nyugi!
2011. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, és ez nem hiszem, hogy csak az, ami bennem volt, mert ma reggel wczés után mértem, pont, mint 24.én reggel, amikor 2 kilóval kevesebb volt.
2011. dec. 27. 13:02
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor mi az a 2 kiló?
2011. dec. 27. 13:03
 4/16 anonim ***** válasza:

Pl víz (én pl nagyon nem bírom a lisztet tartalmazó dolgokat, kezem lábam bedagad ha ilyesmit eszek), és a wc-zés sem úgy néz ki, hogy elmész és akkor hopp, minden eltűnik belőled.


2 kiló zsír felszedéséhez 14 ezer kalóriával kellene többet enned a szükségletednél, az elmondottak alapján ezt meg sem közelítetted. Majd 2-3 nap normális diétás étkezés után fogod tudni eldönteni mennyit híztál, ha egyáltalán.

2011. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Biztos enm ettem annyival többet, kb 2000-2500 ettem naponta, 1600 kell súlytartáshoz és úgy 1000-1200at szoktam enni általában.
2011. dec. 27. 13:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kilóval mutat többet. Én nem figyeltem a kajálásra, de szerintem ez nem mind hízás, mert hamarosan mensim lesz, és ilyenkor előtte több kiló vagyok.
2011. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálam 3kila mínusz. Végig lázas voltam az ünnepek alatt,2.napja csak teán élek -én szívesebben híztam volna 2kg-ot :(
2011. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kg-mal KEVESEBBET mutat, de ez minden évben igy van, ilyenkor annyit ugrálok meg fözöcskézek, hogy leadok pár kilót. Enni meg ésszel eszek, mindenböl csak annyit, amennyi még nem megterhelö a gyomornak.
2011. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem is pont 2 kilóval mutat többet :D de 2-3 nap múlva mérjétek újra úgy, hogy már visszaálltatok a diétás kajálásra. akkor le fog menni a fölös víz.
2011. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én kemény 1kilóval vagyok nehezebb. Ez olyan hihetetlen,pedig megettem 4 zacsi szaloncukrot,rengeteg töltöttképosztát,majonézes salátákat rántotthússal és folyamatosan sütiztem,bejgliztem. Nem is voltam éhes de ettem ettem és csak ettem.

Kb 5 kiló pluszra számítottam az ünnepek után,erre ragadt rám 1kg. Végülis jó így mert legalább még lazíthatok.

Igaz még hátra van a szilveszter de az nem lesz ennyire kajacentrikus mint ez a 3nap karácsony.

2011. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!