Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is éhesek vagytok a zöldség...

Ti is éhesek vagytok a zöldségtől?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj dehogyis. Ha felpakolok több kg hagymát és paprikát egy tányérra, ráöntök egy kg sót, iszok rá egy kávét akkor biztosisten hogy még több óráig nem leszek éhes.

Én a savas almától, az édes epertől meg a társaitól kaparom a falat az éhségtől.

2012. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nagyon szeretem a zöldségeket! Nem vagyok ugyan vegetáriánus, de sokkal szívesebben eszek salátát, vagy zöldséges kötetet, akár rizst ..stb... mint húst.

A barátnőm az almától marad éhes.

Én pl egy kakaós csigától állok fejre. Reggelire ha édeset eszek olyan, mintha nem ennék semmit.


Lehet szó arról, hogy egyél többet, vagy készítsd úgy, hogy jobban essen. Pl ne csak egy répát rágcsálj magába, hanem egyél mellé karalábét is! :D Keverd valami olyannal, amit nagyon szeretsz.


Ha nagyon szereted a húsokat egyél salit hússal! :)

2012. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!