Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy rájöttete...

Volt már olyan, hogy rájöttetek, ducibbak vagytok, mint amilyennek hiszitek magatokat?

Figyelt kérdés

Én most jöttem rá, hogy van felesleg rajtam, nem bőven, de azért lenne mit leadni. Én eddig egy vékony, karcsú lánynak gondoltam magam, most sem gondolom, hogy dagi lennék, de nem vagyok olyan vékony, mint gondoltam.

Kíváncsi vagyok, hogy ilyen másokkal is előfordult már, vagy ez egyedi eset?:D


2012. márc. 13. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A pillanatnyi hangulat és a fényviszony nagyon sokat rájátszik hogy épp milyennek látod magad, ez mindenkinél így van. Én vékonyabb vagyok az átlagnál de van rajtam némi izom, előfordul otthon is és az edzőterembe is hogy rosszul érzem magam hogy ilyen vékony vagyok, meg az is hogy rambonak érzem magam. :D
2012. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, egyszer megláttam egy fényképet, amin háttal álltam, és lesokkolt

nem volt nagyon durva, de nem erre számítottam :)

2012. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, a fényviszonyok tényleg sokat számítanak! Lehet, hogy én is ezért hittem magamat vékonyabbnak. Amúgy azt mindig tudtam, hogy van rajtam felesleg bizonyos helyeken, csak magát az alakomat hittem vékonyabbnak.


Második, szerintem a fényképező még többet tud csalni, úgyhogy lehet élőben meg se közelíti a kinézeted azt, ami a képen van. (Én főleg portréfotókon veszem észre, hogy nagyon kihozza az árnyékokat és a kontrasztot a fotó.)

2012. márc. 14. 01:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén, de én videofelvételen láttam magam. Hát mit mondjak sokkot kaptam. 10 év alatt feljött rám 13 kg. Még mindig annak az ötven kilós lánynak gondoltam magam aki régebben voltam. Az volt a furcsa, hogy amikor elmentem ruhát venni magamnak, szemre mindig levettem egy nadrágot, majd amikor felpróbáltam kb 10 centi hiányzott, hogy be tudjam gombolni. Tehát vékonyabbnak gondoltam, láttam magam mint amilyen vagyok. De mostmár, hogy szembesültem ezzel teszek is ellene.
2012. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem is hasnoló, én először fotókon láttam meg magam. És én is még mindig annak a vékony lánynak gondolom magam, mint régebben.
2012. márc. 15. 11:58
 6/8 *gin* ***** válasza:

csak utólag... emlékszem, valamelyik nyáron rádöbbentem, hogy kövér vagyok (175/77 körül), ezért elkezdtem valami esztelen barom diétát, amivel leadtam 2 hét alatt 6 kilót. Mikor mentem a strandra, büszkén vonultam, hogy én aztán milyen vékonyra fogytam, és hogy milyen jó nő lettem....

akkor ért a hidegzuhany, amikor megláttam a képeket: azon kívül, hogy még legalább 5-8 kg felesleg volt rajtam, tök löttyedt voltam (nyilván izomból fogytam), mindenem narancsbőrös volt... borzalmas látvány volt, napokig nem tudtam magamhoz térni.

Akkor jöttem rá, hogy nem lehet trükközni 2 hetes koplalókúrákkal, hanem rendesen kell csinálni. Ma 67 kg vagyok, és hogy milyennek látom magam? Hangulattól függ... olyan 95%-ban elégedett vagyok magammal, de néha elkap a gépszíj és olyankor órákig tudok depizni, hogy mikor leszek már igazán csinos. Pedig nagyon sokat fejlődtem, látom az előtte-utána képeken :)

2012. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked sok kitartást kívánok, és mindenkinek vannak ilyen rossz, elkeseredett pillanatai(-órái-napjai :D). :)
2012. márc. 16. 10:00
 8/8 *gin* ***** válasza:
köszönöm :)
2012. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!