Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a nagy zabálások után...

Ha a nagy zabálások után mindig hashajtót veszek be, bulémiás vagyok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
bolond
2012. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
nem, csak buta
2012. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak hülye! A hashajtótól van jobb megoldás is. Lehet kapni jobb tápkiegboltokban úgynevezett csalóétkezésekhez való étrendkiegészítőt, aminek a lényege, hogy meggátolja a zsírok és szénhidrátok zsírként történő elraktározását a szervezetben. FIGYELMEZTETÉS!: az étrendkiegészítők nem csodaszerek és nem helyettesítik a változatos és egészséges étrendet, csupán kiegészítik azt! Ne szedd napi rendszerességgel és minden étkezéshez! Rá van írva a javasolt szedés, de heti egy-két étkezésnél több szerintem abszolút nem normális ilyen módon. Másrészt anyagilag sem bírnád, ha egész nap azt szednéd. Remélem okosabb lettél.
2012. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, úgyhogy jó lenne, ha dokihoz mennél.

A hánytatás, hashajtás, és túlmozgás nagy kaja után = bulimia.

2012. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A túlmozgás is bulémia? Komolyan? Nem kötekedésből, csak erről még nem hallottam.
2012. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak falásrohamaim, én is hashajtóztam, mivel hánytatni nem tudom magam (kb. 10szer sikerült életemben)


De nekem nagyon alacsony a testsúlyom is, és az anorexiás tünetek is passzolnak rám. Gondolom, kevert evészavar (edno).

De a falásroham a bulémia tünete:

- szeretethiány lehet az oka

- vagy kiéheztetted a szervezeted.

2012. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha zabálás után veszed be a hashajtót az k.rvanagy hülyeség, ugyanis mire elkezd hatni, a tápanyagok nagy része már felszívódik. Annyi előnye van, hogy nem lesz tele a gyomrod. De egyébként célszerű még a zabálás előtt jóval bevenni a hashajtót, így nagyobb esélye van hogy kijön a kaja mielőtt felszívóik. Kérdés, hogy ez milyen gyakran történik meg. Mert ha csak havonta, kéthavonta egyszer van ilyen, annak hashajtó nélkül sem lesznek következményei. Ha gyakrabban az meg minden tekintetben egészségtelen.
2012. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!