Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden nap bezabálok, majd a...

Minden nap bezabálok, majd a bűntudat miatt beveszek pár szem hashajtót. Hogy tudnék leállni?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyeség, de mostanában nagyon stresszes és depis vagyok, ezt evéssel próbáltam kompenzálni, így amikor az 5. plusz kilónál tartottam, elkezdtem hashajtót szedni, mert nem bírtam volna elviselni, ha még egy deka feljön. Szeretnék leállni ezzel, és kibírni, hogy ne zabáljak be.
2012. ápr. 26. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, hogy mit is szeretnél. Megszabadulni a felesleges kilóktól, vagy tönkretenni a szervezeted.

Ha az első mellett döntesz, akkor kell egy bizonyos fokú elhatározottság és akarat, hogy le tudj mondani azokról a dolgokról, amik ezt a folyamatot hátráltatják.

Tervezd meg az étrended és az edzéseid.

A bezabálások leggyakoribb oka, a nem megfelelő táplálkozás. A szervezet éhezik, majd eljön az-az időpont, amikor már nem bírod megvonni a fontos tápanyagokat és bezabálsz, ráadásul teljesen haszontalan kajákból. Ezzel viszont napról napra csak rosszabb lesz a kép. A hashajtó pedig nem segít ezen, hisz a zsírodat nem fogja eltüntetni. Ha megfelelő edzést végeznél, az elég motiváló erőt adna a folytatáshoz. Először minden a fejben dől el, ott rakj rendet és utána kezdj neki a dolgoknak. Tűzz ki magadnak alacsonyabb célokat, amik könnyebben megvalósíthatóak és ezek a kezdeti sikerek majd plussz erőt adnak a diétád során. Gondolj arra, milyen lehetsz majd akkor, ha a normális úton jársz és megküzdesz a vágyaidért, és milyen akkor, ha letérsz erről az ösvényről és folytatod ezt a teljesen értelmetlen életviteledet.

2012. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és pszichológus sem ártana, mert bulimiás vagy.
2012. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!