Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sosem lesz valtozas (torna)?

Sosem lesz valtozas (torna)?

Figyelt kérdés

Marcius eleje ota probalkozom testem alakitgatasaval:)

Az utobbi 1 honapban pedig nagyon rakapcsoltam.

Mindennap futok 30-40 percet es utana 2 Rubint Reka blokkot megcsinalok(napi 20 perc onmagdert van meg).

A popsi lenne a legfontosabb szamomra, most 2-3 hete 1 kilos labsullyal csinalom, honap elejen akarok 2 kilosakat rendelni.

De nem latok semmi valtozast:(

Nem tudom, hogy csak szornyen kritikus vagyok-e.

Legalabb 10 eve nem voltam strandon(leginkabb mert szegyellem, hogy teljesen lapos vagyok), de foleg mert elegem van abbol, hogy a popsim es combom helyen remego haj van:(

Pedig nem vagyok elhizva(168/55-56), de en megis szornyunek latom magam.

Sosem voltam az a hizekony tipus. Ehetek szinte, amit akarok.

Most probalok megis rendesebben etkezni, zoldseg gyumolcs, sok feherje, reggel zabpehely tejjel(ezt mindig is szerettem;)

De ha megkivanok egy fagyit vagy sutit vagy hamburgert, akarmit akkor megeszem(nem akarok a masik veglethez eljutni, amikor mar semmit nem eszek, mert buntudatom van, igy is sokszor van).

Tegnap ugy dontottem, hogy most inkabb ugy csinalom, hogy egyik nap 1 ora futas+RR 20 perc has, masik nap a teljes 80 perc RR(a combos resznel a kitoresek helyett belso combra vegeznek gyakorlatokat, mert nekem az nagyon tonkrevagta a terdem es azota is faj, ha kitorest csinalok), a tobbi resze ok.

Ezenkivul 50-100 sullyal guggolast(egyelore csak 5 kg-val) is megcsinalnek.

Narancsborrol meg mar nem tudom eldonteni, hogy van-e nincs-e keves-e sok-e.

De jon a nyar, nem akarok hosszu gatyakban futkozni:(

Van amikor nem is latszik, de ha olyan a feny, akkor neha nagyon undorito...nem tudom, minden egyes tukorben mashogy latom:( Megorulok...

Ja edzes utan feherjeport iszom(nem a legdragabb sajnos...:(

Napi 3-4 liter vizet megiszom(csapviz, mert ahol dolgozom csak szensavas viz van).

Segitsen valaki, adjatok jo tanacsot!!!

Kondiba szivesen jarnek, de jelenleg nem adottak a lehetosegek, talan nyar vegetol, mert elkoltozom.

Bocsi, ha hosszu lett, es az ekezetekert, telorol irtam.

22/L


2012. ápr. 29. 10:59
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeket olvasd el, azt javaslom és úgy alakítsd át az étrendedet meg az edzéseidet is.


Az önértékelési problémákra meg azt tudom javasolni, hogy a sporton kívül keress valami más hobbit is, amiben jó vagy és érj el sikereket, illetve a tanulást illetően is pörögj rá, mert az is sokat számít, ha sikeres vagy benne (vagy ha dolgozol, akkor abban legyél jó). Emellett pedig legyél minél többet emberek között, olyanokkal, akiket szeretsz, jó barátok, ismerősök. Amúgy én azt mondom, hogy a Rubint Réka az nagyon gyengus, azzal nem fogsz olyan izmokat építeni soha, mint ami RR-nek van, ő sem így csinálta, csak eladja a DVD-ket...


Ne félj a nagyobb súlyoktól! Tudom sok lány azt mondja, hogy ő nem akar túl izmos lenni... erre azt szoktam mondani, hogy bárcsak olyan könnyű lenne túl izmosnak lenned :D Főleg a nők... a férfi nemi hormon eleve segít az izomépítésben, a nőknél ez a hormon alacsony szinten van, így nekik nehezebb izmot építeni! Nem hiába van, hogy a testépítő nőknek (nem a fitness bajnokoknak - ők tiszták!!! Keress rá pl: Szabó Melindára) hormongyógyszereket kell szedni... Szóval ezért ne félj a nagy súlyoktól, nyugodtan lehet 5-10 kilókkal is edzeni.


Jah, ami az edzésmúltad illeti: Március óta? Az még alig 2 hónap! Ennyi idő után ne várj még túl sokat. Majd ha 1 éve csinálod ezt az új egészségesebb életmódot, akkor megnézheted magad! Addig csak kemény munka legyen :)

2012. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Békaügetés, lépcsőn zárt lábbal ugrálás és minél előbb elmenni kondizni. A lábad minden nap dolgozik, ezért rendkívül ritka, hogy az a test jól fejlődő része, nagy súlyokkal kell terhelni, hogy fejlődjön. Ha súllyal guggolsz, nagyon szépen fejlődni, fog a combod és feneked is. A másik megoldás a küzdősport, mert ott az ellenfelet mozgatni/tolni kell , vagy a saját testedet megtámasztani és ott a lábad nagyon szépen dolgozik, ha esetleg ilyesmi is számításba jön. Bocsánat a fitness dvd-ket kedvelőktől, de az előbbiekhez képest azok nem sokat érnek véleményem szerint.
2012. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezek szerint amit csinalok semmit nem er?:(

guggolok majd tobbel is, de ez nekem most meg eleg:D Mennyi guggolast javasolnatok sullyal?

2012. ápr. 29. 14:43
 4/5 A kérdező kommentje:
a es persze: Koszi a valaszokat:)
2012. ápr. 29. 14:48
 5/5 anonim válasza:

Az 5 kg nem súly a lábadnak, még ha a karodnak az is. 30 db nagyon elég de lassan csináld és szabályosan. Erre gondolok:

[link]

lassan és vízszintes combhelyzetben állj meg, nem kell mélyebbre menni. Ha már megy ebből az ötven az alsó ponton tartsd ki a helyzetet 10 másodpercig vagy fél percig, minden tíz ismétlés után. Ha ez is megy akkor lassan menj le és ugrással gyere fel, ebből ha megy az 50, elégedett leszel magaddal. Bocsánatot kérek ha úgy értetted, hogy hasztalan amit csináltál. Dehogy. Csak nem erősít és nem izmosít, hanem ami már ott van azt megformázza, a te céljaidra nem jó . ui: ha egy privát tanácsot elfogadsz tőlem, mint egy volt erőemelőtöl , a proteineket hagyd a francba. Lányként nem hiszem, hoz azt az eredményt kapod amit vársz.

2012. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!