Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi értelme van sok vizet inni...

Mi értelme van sok vizet inni fogyokurában, ha ugy is kipisiljük?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak fogyókúra alatt kell sok vizet inni, hanem mindig. Egyébként akkor már soha ne is igyunk, mert ugye minek... Sőt ne is együnk, ha úgyis kisz*rjuk.
2012. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Azért mert a víz nem hízlal és ha nagyon sokat iszol akkor úgy érzed, hogy megteltél. És nem eszel utána sokat. Én is ezt szoktam csinálni étkezések előtt... :)
2012. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi értelme van valaha is enned, ha úgyis kikakilod?
2012. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
te nem tudsz olvasni? ugy van oda irva hogy fogyokurában és sokat. te szerencsétlen.
2012. ápr. 29. 19:55
 5/12 anonim válasza:

Ha sok vizet iszol, akarom mondani: ha elegendő vizet iszol (mert ugyebár a legtöbben soknak véljük a napi 2litert) gyorsul az anyagcseréd, EZ PEDIG A LEGFONTOSABB EGY FOGYÓKÚRABÁN. Fogyókúra nélkül is meg kell inni ennyi vizet de most azt is nem kezdem el magyarázni....

Egyébként mielőtt ilyen formában tennél fel egy kérdést, gondolkozz egy kicsit, áh nem is folytatom-.-

2012. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy segít megtartani a bőr rugalmasságát. 16 hónapja fogyózom, közel 30 kilót fogytam, és sok vizet, naponta 3 litert iszom. Ez is segített hogy szép feszes maradjon a bőröm...
2012. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem van egy barátnőm és neki a hasa tista vizből állolyan nagyon puha és a feneke lapos ésnagyon nagy az ő hasa ez betegség vagy mi lehet a viztől?
2012. ápr. 29. 20:11
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Jesszus! A barátnőd hájas, azért puha és nagy a hasa. Fogynia kéne, leégetni a zsírt, akkor feszes és lapos lenne, a víznek ehhez semmi köze.
2012. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen, a barátnőd tiszta hájas, és azért nagy puha az egész teste. A víztől biztos nem! -.-"
2012. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell sok folyadékot inni, hogy a fogyókúra bomlási termékei eltávozhassanak.
2012. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!