Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetilt szerkesztője, ha...

Lifetilt szerkesztője, ha akarna kereshetne a blogjával sok pénzt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
kereshetne, de nem a pénz miatt csinálja a blogot, hanem azért hogy segítsen az embereken:) Neki az a fizetsége, és én ezért tisztelem is őt
2012. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek Kedves Első, sok pénzt keres a bloggal. Edzőként, étrendtervezőként privátban, peaktől, most meg a kaja biznisz. Ne legyél naiv.
2012. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Én azokat nem értem akik ilyennek bedőlnek, miért olyan fantasztikus az az oldal?? Ingyenesen is megtalálhatóak ezek sőőt még bővebb információk a neten, eléggé sokat látom ezt a blog címet, de elmondom semmi extra nincs benne, felmész egy tesztoszteron vagy bodybuilder vagy bodybuilding .hu ra ott kicsit nagyobb tapasztalattal bíró szakemberek vannak és annyi cikket találsz hogy nem marad kérdésed, és nem csak test formálással foglalkozik hanem pl funckionális edzéssel is a teszto..
2012. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérlek szépen, azért fantasztikus az oldal, mert emberközeli. látod, hogy miken mennek keresztül más emberek, akikkel azonosulni tudsz, plusz vannak kitekintő posztok is, amik felnyitják a szemedet, hogy bizony egy lusta disznó voltál, pedig egy kurv@jó csaj/pasi is lehettél volna már 3 éve is, ha időben nekiállsz a dolognak és nem hagyod magad eltunyulni, meg "vkinek így is jó leszek". nem kell egyetérteni a hangvételével, de h rohadt sok igazságot ír le az emberi viselkedésről, az is biztos.
2012. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azért jó ez az oldal, mert rengeteg tévhitet oszlat el, és ember központú. Mellesleg van tudás is a mögött, amit ír. Tetszik a stílusa, hogy kimeri mondani, hogy lusta dögök az emberek és nem mozognak (köztük sajnos én is). Nem egyszerűen segít lefogyni, hanem közben azzal is foglalkozik, hogy jobb életmódot válasszunk. Gratulálok neki ehhez!

Hogy ezzel keres az meg az ő dolga.

2012. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sajnos keres rajta. egy igazi köcsög 2 forintot se érő ember. nagypofájú tróger senki.
2015. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!