Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted létezik olyan oldal...

Szerinted létezik olyan oldal ahová feltudom tölteni a képet saját magamról és mondjuk beállítom hogy hogy néznék ki pl 5 kilo plusszal? Anorexiás vagyok azért lenne jó?

Figyelt kérdés

akkor hátha eltudnék kezdeni enni, mert így elég undorító szerintem hogy kiállnak csontjaim, de félek hogyha meghízok akkor megint oplyan dagadt leszek mint voltam

170cm/65kilo voltam most 170 cm 40kilo



2012. ápr. 30. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Neked nem oldal, hanem orvos kéne, keményen.

De ha meg akarsz halni, hajrá! Jó úton haladsz felé.

2012. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogyha így folytatod, megfogsz halni? Irány az orvos!!!
2012. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Nem baj, ha van rajtad egy kis husi, inkább legyen, mint hogy kiálljanak a csontjaid.Bár már most is kint vannak gondolom én...
2012. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért szeretnék változtatni ezen mert tudom hogy gond lesz, azért szeretném ezt a képet megcsinálni, hogy ha látnám hogy mondjuk 5 kilo plusszal hogy néznék ki, kitenném a hűtőre és lenne mi motiváljon..
2012. máj. 1. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Én is kerestem ilyen oldalt, de egyszerűen nem találok.. :/ Én azt szeretném megnézni, hogy milyen lennék vékonyan, motivációként.

Ha találnál ilyen oldalt, légyszi írd meg nekem is, mert nagyon jól jönne. :)


Egyébként a súlyod most nagyon kevés. Nyugodtan hízhatsz egy jópár kilót, hiszen már a 18-as bmi is kevésnek számít, míg a tiéd alig 14-es.

2012. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne zsírban hízz fel,ennyire egyszerű.

[link]

ezen az oldalon van csomó sportos csaj,nézd meg,hogy a 170 körüliek milyen súlyúak,milyen kevés zsírral.

2012. máj. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!