Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet kezdeni valamit a körte...

Lehet kezdeni valamit a körte alakkal, vagy törődjek bele, hogy így nézek ki?

Figyelt kérdés

A felsőtestem kifejezetten csontos, a fenekem meg a combom pedig ehhez képest hatalmas. (Mintha nem is hozzám tartozna.) Három éve kezdetem el először tornászni és diétázni, de azóta se jutottam sok mindenre. 166 cm magas vagyok, jelenleg 55 kg. Voltam már 51 is, akkor a helyzet annyiban volt más, hogy a felsőtestem teljesen olyan mint egy anorexiásé, de a combjaim változatlanul összeértek. (A zsír az lement ugyan, de az izom is jó vaskos.) Amikor meg 58 kilósra híztam az mind a combomra ment.

Most két hete napi egy órát szobabiciklizek, szerintetek lesz valami eredménye?


23 N


2012. máj. 2. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

persze.

először is tömegnövelő táplálkozással és súlyzós edzéssel szinkronba hozod a felsőtested izmait az alsótesttel.

ez persze nem lesz könnyű,mert a nők nagyon nehezen építenek izomzatot a testükben lévő kevés tesztoszteron miatt.

de a tömegnövelő táplálkozással egy év alatt látványos fejlődést elérhetsz.

aztán szálkásító diétával,a súlyzós edzéssel,mellette aerobbal,lecsökkented a testzsír%od 15-16%ra és kész a teljesen szimmetrikus bombanő.

2012. máj. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a 2 kezem összetenném, ha nekem ilyen alakom lehetne....
2012. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!