Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 13 kilót, és így...

Fogytam 13 kilót, és így lettem arányos homokórából aránytalan körte. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Még mindig le kéne dobnom legalább 8-at, de azt érzem, hogy egyre aránytalanabb az alakom.
2012. márc. 2. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen módszerrel fogytál? Ha nem erősítettél mellette, az lehet a gond. Kezdd el, és az épülő izom feszesebb és arányosabb alakot ad majd
2012. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Edzeni járok már lassan egy éve, tehát nem ez a gond. Mondjuk az utóbbi időben koplalok (lelki okok, nem csúszik a kaja) és a centi is bizonyatja, hogy fenékből combból semmi nem megy le, míg hasból, mellből meg rohannak lefelé. De az edzés az azért megvan közben.
2012. márc. 2. 17:12
 3/6 *gin* ***** válasza:

ha koplalsz, akkor ne is várj mást...

tudod lelki okokra fogni a koplalást legalább olyan szánalmas, mint bánatra fogni a csokievést. tanuld meg kontrollálni magadat és táplálkozz tudatosan, ha nem akarod elcseszni az alakod.

2012. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom te voltál-e már olyan állapotban, hogy se enni, se aludni, se semmi, de én most olyanban vagyok. Nem egy anorex tinilány vagyok, hanem egy 26 éves nő, és hidd el, mindennap megpróbálkozom valamivel, ma pl. kishíján kihnytam az ötödik falat csirkesalátát. Esténként kínkeservesen elnyomok egy fehérjeturmixot, hogy legalább fehérje legyen, de más nem megy. Gondolhatod, hogy nem vagyok koplalós fajta, ha 20 kiló felesleget sikerült összeszednem az évek során, de most valahogy képtelen vagyok enni. Valamelyik nap már ott tartottam, hogy vettem egy csomag gumicukrot, az az amire sose bírtam nemet mondani, de még mindig a zsebemben van. Hidd el, nem önmagam szórakoztatására csinálom, és amennyire csak tudok próbálok legalább némi fehérjét bevinni. Ráadásul a 13 kilót 5 hónap alatt fogytam, a koplalás meg kb. 3 hete tart.
2012. márc. 2. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te eredetileg körte alkat vagy, csak ugye mivel megvoltál hízva, így felül is volt rajtad.

Előbb-utóbb úgyis lemegy az alsó fartáj, ha kitartó vagy. Futással lehet a legjobb eredményt elérni!

2012. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 *gin* ***** válasza:
49%

dehogynem, volt már olyan nekem is, hogy nem bírtam enni, és olyankor én is olyan kaját választottam, aminek máskor nem tudok ellenállni (hamburger), de annyira bőgtem vagy már nem is tudom, hogy egy falat sem ment le.

DE! Ugye tudod, hogy ez az állapot (bármi miatt is van) igazából csak egy óriási dagonya az önsajnálatban. Tudom, keményen hangzik, meg aki benne van az nem is szereti felismerni, és én is csak utólag láttam be (14 nap alatt egy falatot nem ettem, heti max 5 órát aludtam, összeszedtem egy tüdőgyulladást, félhullára bőgtem magam minden nap, 2 hét után a fürdőig alig bírtam elkúszni - ismerem ezt az állapotot... és már rohadtul szégyenlem magam miatta). Viszont ha csak egy kicsit is van még józan eszed, és belátod, hogy ez nem vezet sehova, az már segít kirántani téged a sz.rból. És legyen az az első lépés, hogy elkezdesz enni. Ha máshogy nem megy, hát vágj fel pár gyümölcsöt, tedd ki magad mellé, és önkéntelenül fogsz belőle falatozni. Vagy csinálj rozskenyérből falatkákat sonkával meg tojással. Csapd be az agyadat, emelkedj felül rajta! Amint megteszed az első lépést, az élet maga fogja nyújtani a kapaszkodókat egymás után, és mire észrevennéd, már kinn is vagy belőle :)

Jelenleg ez fontosabb szerintem, mint a tested formálása, úgyhogy ne késlekedj vele! Sok sikert :)

2012. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!