Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudom letornázni a...

Hogy tudom letornázni a felesleget a combomról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meg elégedve a combom méretével, ezért szeretnék belőle letornázni. Segítsetek ! :))
2012. máj. 3. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Diétázz és fuss hetente 3x fél órát.
2012. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
161 cm és 53 kiló vagyok diéta nélkül nem lenne vékonyabb ha csak tornázok vagy mondjuk futok rá ?
2012. máj. 4. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz látható hatása, ha nem megfelelő a táplálkozásod. Nem koplalásról van szó, hanem tudatos étkezésről. Nem kell éhezni, hanem megfelelő mennyiségű és minőségű ételt kell enni, megfelelő időközönként. Ezt megkerülni nagyon nem lehet.


A szervezet kompenzálni fog. Ha többet mozogsz, jobb lesz az étvágyad és többet is fog felvenni táplálékból. Ha nem tudatosan eszel, akkor amíg sportolsz nem fogsz fogyni, de amint abbahagyod fel fogsz szedni pár kilót, míg a szervezeted visszaáll normál anyag felvételre. Nem olyan könnyű átverni a szervezetet. Tudatosan kell megtervezni a táplálkozást és be kell tartani, különben nem lesz eredménye.

2012. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már egy diétával de abba olyan ételek voltak, hogy minden héten venni kellett volna egy csirkét mert csirkemell volt benne meg ilyenek. Ez azért meg elég költséges, ezért abba hagytam. Nem tudsz valami jobb diétát?
2012. máj. 4. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen ez igaz, elég költséges dolog fogyni, mert tiszta élelmiszereket kell venni, az olcsó szemét helyett. :) Én is csak pislogok az árcédulákon manapság.


A csirke mell helyett, ha csirke combot veszel, az sem nagy tragédia, egy picit több kalória és zsír van benne, de alapvetően nem rossz és jóval olcsóbb mint a csirke mell.


Fagyasztott halfilét szoktam még venni, ami még jó árban szokott lenni. Nem összetéveszteni a halrúddal vagy mivel:)


Szénhidrát rizs, fagyasztott brokkoli, puffasztott rizs. Ezek nem drágák. Friss zöldségek ez a legjobb, legfinomabb, de a legdrágább is:).


Tojás az, ami még szokott lenni az étrendemben. Az mondjuk sokak szerint kétséges, de szénhidrát nincs benne. Túlzásba meg nem viszem.


Estére meg a félzsíros, vagy sovány túró + kakaópor + folyékony édesítőszer. Így nem kívánok édességet sem, ha mégis akkor puffasztott rizs + diabetikus lekvár.


A fehérje turmixokat nem említem, akkor neked, mert azok is igen drágák, bár elég sokáig ki tudott tartani. A csirke mellnél olcsóbban jön.


Alapvetően a szénhidrátot kell visszavenni fokozatosan. A fokozatosság is fontos itt. Tészták, lisztes dolgok, nem játszanak. Hamar rá lehet egyébként állni. A lényeg, hogy sose éhezz, mindig előbb egyél, mint hogy éhes vagy, így nem nehéz tartani a diétát.


Nem ártana számolni is egy kicsit. Itt a szálkásítás résznél szépen le vannak írva a lényeg:


[link]

2012. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel még iskolás vagyok ezért mostanában suliba zöldségeket szoktam vinni ételhordóba meg egy almát meg vizet és az a baj hogy mikor hazajövök mindig megszegem mert anyuci ebédje azért lássuk be finomabb mint zöldség összevágva. Ezt kéne valahogy megállnom ! :D
2012. máj. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!