Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a hasam...

Hogy tüntessem el a hasam aljáról a felesleget? Képpel

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon izmos a hasam, rendszeresen tornázom, de az alsó hasam szörnyű. Milyen étkezéssel és milyen mozgással tudnám eltüntetni a felesleget ?

1. [link]


2. [link]


( a 2. képen a fények sokkal jobban kiadják azt a részt amivel nagyon is sok problémám van)


Előre is köszönöm!:)


2012. ápr. 27. 16:56
 1/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék:)
2012. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán kicsit magas a testzsírszázalékod, fogynod kell egy picit. ("szálkásodnod", nem dagizlak le, semmi ilyesmi :P )

Torna mellé gondolom futni vagy valami más kardióedzést is szoktál végezni, így a sporttal nincs gond. De az étkezésben nem árt apró dolgokat változtatni. Pl: csak vizet igyál, semmi üdítő, meg hasonló. Kerüld a tésztát, krumplit, fehér kenyeret. Szóval a szokásos "diéta"... Nincs helyi fogyás, genetika válogatja, hogy ki hova hajlamosabb hízni..

2012. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem:) Köszi. Sporttal tényleg nincs probléma. Szóval megváltoztatom az étkezésem:)

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ha nem eszek semmi rossz minőségű ch-t, csak vizet iszok, és úgy alapból a ch bevitelt csökkentem, kb másfél hónap alatt látható lesz a változás?

Mozgásnak napi 2*1 óra alakformáló torna, 2*45 perc tesióra, minden nap 20 perc séta, heti 2x 40-60 perc futás, szobabicikli..

Kb 5-7 kg-t szeretnék fogyni első körbe :)

2012. ápr. 27. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=jArE-u-SE40&feature=related

02:42-nél kezdődik az alsó hasizom gyakorlat 04:12-ig, aztán megint kezdődik 06:24-nél.

Én ezeket ajánlom jól megmozgatja az aló hasizmot. :)

2012. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!