Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Görkorizással lehet fogyni?

Görkorizással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
és kb mennyit lehet?:"DD
2010. ápr. 2. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Bakker, nem lehet tőle fogyni csak formásodni [még mindig nagyooon okosak az emberek :P].

És leginkább combból de mindent megmozgat.

2010. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Kedves első válaszoló, szerintem itt te vagy a bakker és nem a kérdező. Mielőtt el kezdenél okoskodni, jó lenne, ha informálódnál egy kicsit.


A kérdésre válaszolva a görkorcsolyázással igen is lehet fogyni, hiszen aki görkörizik aerob jellegű mozgást végez, ezáltal zsírt éget.


Korcsolyázás

A görkorcsolyázás is hasznos lehet, főleg, ha elég hosszú ideig csináljuk, és megfelelő intenzitással. Van olyan ismerősöm, aki szinte minden vasárnap délelőtt elindul valamerre görkorival, megy egy irányba egy órán keresztül, aztán megfordul, és hazagurul. Közben megtesz egy maratoni távot, és felhasznál egy csomó kalóriát. Közutakon azért vigyázzuk vele, mert az autósok még kevésbé veszik észre a görkorist, mint a kerékpárosokat.

2010. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet!!! És még gyönyörűen formál is!! Kár hogy én nem tudok:((( :)))
2010. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Első vagyok.

Kedves második! Kár, hogy nem tudod mit jelent a bakker.

De elmagyarázom. Ez nem egy tulajdonság, mint pl hülye és társai, és nem emberre szokták mondani. Hanem mikor ideges vagy valami miatt, vagy valami ilyesmi, akkor te is szoktad ugye mondani h b*zdmeg, stb... na a bakker is olyan szó, mint a b*zdmeg.


bocs az offért :S

2010. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de cukik vagytok hogy veszekedtek :)
2010. ápr. 4. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves bakkeres válaszoló, nem értem, hogy minek kell idegbajoskodni ezen a kérdésen. Szerintem teljesen korrekt.


Második válaszoló voltam.

2010. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!