Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok tésztát, pizzát, nehezebb...

Sok tésztát, pizzát, nehezebb ételeket ettem, aminek meg is lett a következménye. Főleg hasra híztam. Átálltam most a salátákra javarészt, de ettől is olyan puffadtnak érzem magam. (? )

Figyelt kérdés
Madársalátát,vagy rukkolát eszek: egy kisebb maréknyi salátára teszek tonhalat,egy pici tejfölt,borsót,vagy valamilyen zöldséget még.Szeretem az ilyen kajákat is,érdekes módon jól is lakok vele.Ma két ilyen adagot ettem például.És még se érzem magam könnyedebbnek,pedig már kb. 2-3hete odafigyelek tudatosan az egészséges kajálásra.A hasam se nagyon akar kisebb lenni,még most is azt érzem mintha degeszre ettem volna magam.Jó amúgy egyáltalán ennyi salátát enni?Vagy hirtelen álltam át ezekre a kajákra?
2012. máj. 4. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom honnan ered ez a salátaevő téveszme.

fehérjét egyél kevés rizzsel,következőre meg brokkolival.

a lényeg,hogy minden étkezésben legyen fehérje.

ez a rukkoka vagy mi meg.....:D

2012. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most valahogy a zöldeket kívánom,így jött a saláta:)A rukkolát már régóta szeretem,van egy erőteljesebb íze,jobb mint a sima saláta.Sok rizst is ettem,ezért is nélkülöztem ezt is az utolsó 2hétben.
2012. máj. 4. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

ja hogy nélkülözted.

mondjuk ilyesmi nem nagyon fér bele egy diétába.

időre meg kell enni azt ami elő van írva.

2012. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem ,hogy nem eszek már egy ideje rizst se,mert sokat ettem belőle,ez is hozzá járult a hízásomhoz:)
2012. máj. 4. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap 22:10

Na ne szórakozzunk már egymással...

Én pl szinte sose eszek rizst, mert utálom, és szinte minden mást felül múl a mennyiség/ch aránya... De nem ezen múlik... (szénhidrátnak tk. tésztát eszek, zabpelyhet, graham lisztből sütött cuccokat, stb... köszönöm, ezekkel is elvagyok. És nem dől össze a világ, ha 1 óra helyett 2kor ebédelek.)

2012. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Imádom a pizzát!!! Köretnek pedig tényleg jó a nem összefőtt hanem pergős főtt rizs.
2012. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!