Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos sovány vagyok, és...

Sajnos sovány vagyok, és szeretnék egy pár kilót magarmra szedni. Még csak 14 éves vagyok, de nem vagyok megelégedve az alakommal. A csímőm szélessége egyre csak nő, de a lábaim+ a csuklóm vékony.180 cm magas vagyok, és lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 12:51
 1/3 anonim válasza:

14 évesen 180 cm?

Amúgy a tévében láttam egy műsort, ott is ilyen vékony gyerekek voltak. Őket 3000 kalóriás étrenddel "hízlalták", meg zabálták a csokit. Irigyeltem őket a 80 kilómmal :D

2012. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egyél egészségesen,és bőségesen.Nem kell magad tömni.Ha elkezdesz hizlaló ételeket enni,attól valószínűleg csak a hasad,és a feneked fog nőni.(Lányok vagyunk,genetikailag így vagyunk kódolva...:D)Ha egészségesen,és eleget eszel,akkor vagy fogsz gömbölyödni,főleg,mert tinédzser korban vagy,vagy nem.De sok sikert!:)
2012. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasra növésed is állhat ez mögött. Valószínű, eddig hirtelen sokat nőttél, de most már formásodni fogsz!

30N

2012. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!