Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "hasmenést"...

Hogyan lehet "hasmenést" előidézni? (nem fogyás céljából)

Figyelt kérdés

Már fogytam nagyon sokat, már nem is akarok fogyni, csak 4 max 5 kilót.

Valamelyiknap disznót vágtunk, és ettem sült vért, azt mondta anyám hogy ne egyek annyira sokat, mert az "megfogja" a hasam. De én egy jó tányérral megettem, és igaza lett, megfogta a hasam, és nehezen "wc-zek". Holnap van "mérésem" hogy megnézzem mennyit fogytam az elmult hetekben. Az a baj hogy többet fog mutatni (szerintem), mert ugye 2 napja nem nagyon "wc-ztem" . Pedig minden reggel szoktam...

Olvastam én már sokmindent, de melyik válik be? Pl 2 evőkanál szilva lekvár (házi), tejjel. Nektek mi vált be?


2012. máj. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
a patikában van sok szirup és nem is drágák nekem azok. de a kovászos uborka leve is nagyon jó! nekem a tej és a lekvár nem igen jött össze:( pedig énis küzdök elég gyakran ilyen problémákkal
2012. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Ferenc József víz vált be egyedül...
2012. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy teásk. margarin, 2 evőkanál majonéz, tej, aztán még egy körte.

Vagy nekem beválik a májkrém-krémes süti krémje.

2012. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a leggyorsabb a dinnye + kávé volt. (Véletlenül történt ^^') Nyilván dinnyét most nem lehet kapni, a lekvár is megteszi szerintem a tejjel.
2012. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után ettem 2 kanál lekvárt, és egy jó bögre tejet. De semmi :s
2012. máj. 6. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kis sört igyál, + 2-3 kanál lekvár. A tej az nem mindenkinél válik be. (Nálam sem.)
2012. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!