Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék leadni 15kg-ot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3 hónap. ha nagyon keményen csinálod.
2012. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit kell ezért tennem?Nagyon szeretnék!!!
2012. máj. 7. 12:26
 3/18 Smartguy86 ***** válasza:

Olvass, tanulj, aztán egyél és sportolj rendesen! Mást nem kell tenni.


[link]

2012. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem testet építeni akarok,hanem fogyni!Nő vagyok és nőies szeretnék lenni!
2012. máj. 7. 12:51
 5/18 Smartguy86 ***** válasza:
72%

Még egy idióta. Olvastad egyáltalán amit linkeltem, te félkegyelmű?


Te kérdeztél, én megmutattam az utat. Ha azt várod, hogy beveszel valami kapszulát és holnapra te leszel Cindy Crawford, akkor menj át valami nők lapja fórumba és higgyetek együtt...


Ha pedig képes vagy felfogni, hogy az általad várt eredményekhez kemény munka, edzés (IGEN AKÁR SÚLYZÓS EDZÉS) kell, akkor olvass!


Jól látod, nő vagy. Te soha a büdös életbe nem leszel izomkolosszus. A nők nem képesek erre, kivéve akkor, ha férfi nemi hormonokat szednek gyógyszer formájában. De tudom, mi a te bajod: az, hogy k*rvára utálnád megmozdítani a "csöpp" seggedet, inkább valami kényelmes módszert keresel, ezért jó kifogás, hogy te nem akarsz izmos lenni. Akkor maradj zsírdisznó... bocs.

2012. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

SmurtGAY-től ne is várj normális választ, hozzám is jár trollkodni meg gyalázkodni.


Sportolj, azt vedd figyelembe hogy 40 perc intenzív edzés után indul be a zsírégetés. Én bringázok/úszok + edzés és figyelj a kajálásra is :)

2012. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Smartguy86 ***** válasza:

Megjegyzem, a mostani 15 kiló plusszal biztos nőiesebb vagy, mint ő:


[link]

2012. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Smartguy86 ***** válasza:
#6 - Én nem ezt mondtam? Ne terelj, lásd a lényeget!
2012. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Édesanyád a félkegyelmű! :)
2012. máj. 7. 13:05
 10/18 Smartguy86 ***** válasza:
Nagyszerű. Akkor olvass bele abba, amit linkeltem - láthatod, étrendtervezés, aerob edzés, stb. Ha ez neked egyenlő Ronnie Coleman 130 kiló tömény izomzatával, akkor kérlek próbáld ki 1-2 hónapig azt, amit ott le van írva. Ha utána felpuffadt szteroidbomba nő leszel, akinek sűrű a szakálla, akkor elintézem, hogy a világ összes TV csatornája veled akarjon riportot készíteni! Megegyeztünk?
2012. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!