Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó volt mára, ugye?

Ez jó volt mára, ugye?

Figyelt kérdés

reggeli:

1 zsömle zöldségekkel


ebéd:

kis adag rizs és egy főtt csirkemell


vacsora:


2 kis tk-s kenyér, csináltam hozzá körözöttet+paradicsom


csak vizet iszok semmi édesség és általában ilyeneket eszem


2012. máj. 7. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Minőségre jó ,a zsömlét leszámítva.

A mennyiséget nem tudjuk de én megkockáztatom hogy ez kevés.


Igazából 5étkezésben kéne gondolkozni, még akkor is ha abból 1 csak egy kis kefír, barack vagy földieper.


Reggelire fontos lenne a jó minőségű szénhidrát és a fehérje is. Én rántottát eszek sokszor TK kenyérrel, paprikával/paradicsommal, vagy zabpelyhet fehérjeturmixxal.


A tízórait ne hagyd ki, egy kis gyümölcs legalább kell de lehet hogy kevés olajos mag is jól jön az optimális kalória és telítetlen zsír bevitelhez.


Ebéd, csirke rizs az jó, de a könnyeb emésztés és a jóllakás érdekében sem árt ehhez is zöldségköret.

Diétában bizony nem elég egy nap egyszer húst enni, én gyakran eszek tonhalkonzervet uzsonnára vagy vacsorára. Persze a húst ki lehet váltani soványtúróval vagy tojással.


Uzsonnát sem szabad kihagyni, lehet ugyanazt enni mint ebédre, vagy ha nem vagy éhes akkor csak egy kis joghurtot, pufi rizst, ilyesmit.


Vacsorára legjobb a sovány túró, eheted csak simán gyümölcsdarabokkal, vagy csinálhatsz belőle körözöttet TK kenyérre, de ilyenkor is lehet húst enni valami zöldségközettel, salátával.


Nem mindegy hogy ezeket milyen kombinációban használod mert a minőségileg megfelelő táplálkozás csak az alapja a diétának, de hogy valóban diétázol azt csak akkor tudhatod ha a megfelelő mennyiségű szénhidrátot fehérjét és zsírt viszed be és ezt számolod.

2012. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!