Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi volt elete legeksztre...

Kinek mi volt elete legeksztremebb fogyokuraja? Meddig birta es mennyit fogyott?

Figyelt kérdés
a legvadabb otletek is erdekelnek,sokat akarok fogyni es gyorsan.8 kilot,mellette futok minden este 4 km-t!
2012. máj. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

4 napig csak vízet ittam.. mondanom sem kell hogy a korházban kötöttem ki..

ne csinálj extrém fogyokurát, inkább diétázz, számolj kalóriát+megfelelő fehérje és zsír bevitél.. ez a legfontosabb és mozogj.. sokat

2012. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt en mind tudom,de most eletbevago:)!!!
2012. máj. 8. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
attól, hogy sokat akarsz fogyni, nem kell, hogy a módszer extrém legyen. én pl közel 9 és fél hónap alatt adtam le 34 kilót eddig, mindenféle extremitás nélkül. fontos az ésszerűség, következetesség, türelem... Nem kell kínozni magunkat, de a rossz szokásoktól meg kell szabadulni. Ha valaki túlsúlyos, akkor annak nem csak egy kúra kell, hiszen utána a rossz szokások folytatódnak... És utána lehet csodálkozni a visszahízott kilókon... Nem. Meg kell keresni a túlsúly okát, és életmódot kell váltani...
2012. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt is tudom..es le is fogytam mar 20 kilot egy ev alatt.most azonban visszajott 8 es nagyon fontos,hogy 2 het alatt leadjam!
2012. máj. 8. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom miért kell elhallgatni a kedves kérdező elől, hogy bizony léteznek megfelelő módszerek. Csak az akaraton múlik!!


Első héten csak gyümölcsöt ehetsz, és vizet ihatsz. Annyi vizet, amennyit akarsz. Első nap reggeli 3 banán, ebéd 3 körte, vacsora 3 körte. Utána napról napra minden nap eggyel kevesebb. Közben edzés: fóliával betekered a fogyasztani vágyott testrészt, vagy ha még jobb hatásra vágysz, paprikakrémmel bekened alatta. Így fekvőtámaszozol, felülésezel, ugálókötelezel, futsz minimum EGY ÓRÁT.

A második héten ugyanez de kezdj el szedni vízhajtót és vacsorára csak fogyiport ihatsz természetesen szigorúan este 6 előtt. Még hatékonyabb a fogyás, ha almaecetet is raksz a vízbe és eszel sok ananászt és narancsot mert ezek köztudottan negatív kalóriás dolgok és segítenek égetni a zsírt. Fogyassz sok kávét ez is természetes zsírégető. Ha a második héten szédelegnél tudok tuti étvágycsökkentő gyógyszert, esetleg kaja helyett szívj el egy-két cigit. Nagyszerű módszer!

2012. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előző ötletet nem próbálnám ki semmi pénzért(biztos út a kórházba vagy a földbe).

Nem tekercselünk csak úgy- megemelkedik a pulzusszám, szívbetegeknél, magas vérnyomásban szenvedők szívrohamot kaphatnak. Amúgy ettől csak vizet veszt a test, fogyni nem fog. Alapvető tévhit a negatív kalóriás étel. Ilyen nincs. Magunktól, orvosi javallat nélkül nem kezdünk el vízhajtót szedni. Este 6 után nem enni embertelen nagy tévedés. Lefekvés előtt 3 órával már nem ajánlott. Az almaecet szétmarja a gyomrot. Nincs zsírégető étel. Soha nem is volt. Ha ez így lenne minden fogyni vágyó degeszre tömné magát ezekkel . . . A válaszoló mintha igyekezett volna a leghajmeresztőbb ötleteket összegyűjteni ahhoz, hogy 2 hét alatt miként teheti egy ember tönkre a testét.

Itt a legnagyobb gond az, hogy 2 héttel előtte kezdtél el vakarózni a fogyás miatt. Nem most kellett volna, hanem minimum 2 hónappal előtte. A célod nem fogod elérni, még ha csak vizet iszol is 2 héten keresztül.

Egy kérdés fogalmazódott meg bennem: mivel foglalkozol kedves kérdező, hogy ráérsz 2 hétig heverni az ágyban majd?

2012. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondod: igyekeztem! Kérdés, ki látta benne az iróniát.
2012. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!