Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen gyorsan sikerult...

Kinek milyen gyorsan sikerult megszabadulnia 9 kilotol? Es hogyan? A legeksztremebb valaszok is erdekelnek, ez most letkerdes! Surgos valaszokat varok!

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
2 hónap, egészségesen (de kemény munkával), szigorú diétával és rendszeres sporttal.
2012. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát volt hogy szerdán derült ki hogy pénteken radim lesz a leendő pasymmal :S Estétől már nem ettem semmit, egész nap csak 3 almát ettem és 2 órán keresztül folpakkba betekerve hullahoppoztam, meg felüléseztem. Péntekre lement 5 kg nagyon megörültem, igaz nagyon szarul néztem ki. A pasi a randira el se jött. Aztán kiderült, hogy az 5 kg-ból 3 kg víz volt 2 meg izom. :S :S
2012. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez igen...minden elismeresem.a pasi meg hulye volt.aki ekkora aldozatra kepes,nem semmi.nalam is ez a helyzet tiz nap mulva jon haza kulfoldrol a pasim,aki akkor latott mikor 58 kg voltam,most meg 67 vagyok,hala az unnepeknek!es most nehogy valaki azt irja ,hogy minek zabalatam(banatomban),meg hogy ha szeret akkor 9 kg val tobben is szeret.azert a ferfiak sem hulyek,van szemuk..
2012. jan. 9. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Most tényleg nem értem, mit akarsz. 10 nap alatt 9 kilót, egészségesen?
2012. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ugyan hogy lenne egeszseges,majd utana vigyazok ,hogy egeszsegesen egyek.
2012. jan. 9. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Amilyen választ vársz: persze, ne egyél egész nap, felülésezz, ugrálókötelezz, fekvőzz, egyél vízhajtót, káposztalevet, ananászt, narancshéját. Szaunázz 2-3 órát. Ígyál meg 2-3 erős feketekávét. Egész nap egyél egy almát egy salátával. Csinálj napi 2 óra aerob edzést.


(Eredmény: hihetetlen gyors víz- és izomveszteség, bőrmegereszkedés, rossz közérzet, rosszullét, vérnyomásesés, ájulás. Viszont meglehet a 9 kiló súlyveszteség. Próbáld ki, megéri-e!)

2012. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap alatt sikerült.
2012. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 honap alatt, egeszsegesen. Az unnepek alatt 1 kg visszajott, de azota 1,5 megint lement.
2012. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap alatt ment le 3 kg, de úgy h nem csináltam semmi extrát csak kicsit jobban figyeltem arra mennyit eszem...


9 kiló normális esetben szerintem 3 hónap alatt menne le kemény munkával de az inkább víz és izom vesztés



Induljunk ki abból h 10 napod van. 9 kilótól nem fogsz megszabadulni ez tény. Ami lemehet az 2-3 kg...


ne stresszeld magad, most már úgy is mind1.... Ha azt a 2-3 kg-t leadod az is valami. Ha a barátod kicsit meg is lepődik nem fog elhagyni, + mikor megszabadulsz időközben a többi fölöslegtől az a szeme láttára lesz és értékelni fogja...


különben meg lehet h rajta is meglátszanak az ünnepek.


Mondom, most már kár aggódni! ez van. hozd ki a legjobbat a helyzetből

2012. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi!ez legalabb korrekt es normalis valasz volt.
2012. jan. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!