Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással 1 hónap alatt le...

Koplalással 1 hónap alatt le lehet adni 8kilót?

Figyelt kérdés
csak érdekel..:)

2012. máj. 10. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Többet is;)
2012. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem koplalással nem lehet leadni zsírból semennyit. Ez az én véleményem.
2012. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden amit hallunk VÉLEMÉNY viszont NEM TÉNY.

(És minden amit látunk nézőpont és nem valóság.)

Ennek ellenére lehet zsírból fogyni koplalással, csak először vizet vesztünk, majd lebomlanak az izmaink, és aztán megy a szervezet a zsírraktárakhoz.

2012. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lógni fog a bőröd, nem éri meg! :S
2012. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem. mondjuk ha van rajtad 30 kg plusz, akkor igen. De higgy nekem, nem éri meg. Én koplaltam, napi 800-900 kalóriával, szépen leadtam 20 kg-t, most meg híztam 18at, szóval ugyanott tartok, ahol kezdtem. Úgyhogy életmódot váltottam, és mozgok. Sokkal hatásosabb. Bár sokkal lassabb lesz, de az eredménye (remélem) tartós lesz. Mégegyzser mondom, nekem nem érte meg.
2012. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen lefogyhatsz annyit, de ha abbahagyod a koplalást a duplája fog visszajönni...
2012. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajna visszajön..Friss tapasztalat. Én 3 hét alatt fogytam 7 kilót (ráadásul normál súlyból, nem nagyon volt feleslegem). Állcsontműtétem volt, és nem tudtam enni, tehát én szó szerint koplaltam, üres levesek levét, és üdítőket, gyümölcslevet ittam. Ebből 5 kg 1 hét alatt lazán visszajött, úgy, hogy egyáltalán nem ettem sokat:D És érdekes módon nem is nagyon látszott meg az a 7 kiló, valószínűleg nagy része vízből ment le.
2012. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi...nem tervezem..csak annyi mindent olvasgattam a napokba..hogy nem tudtam eldönteni,hogy az emberek minek fogyókúráznak hónapokon át..de már értem..köszi!:)
2012. máj. 11. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!