Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással 3-4 hónap alatt...

Koplalással 3-4 hónap alatt mennyit tudok leadni a 77 kg-os kezdősúlyomból?

Figyelt kérdés
Koplalás alatt olyan 1000kcal/nap értendő.
2011. jún. 7. 17:04
 1/6 A kérdező kommentje:
20l/175cm.
2011. jún. 7. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat, és utána jóval többet szedsz fel. Nem éri meg.
2011. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyi az a sok?:)
2011. jún. 7. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

77 kiló, 175 centi...

Így saccra minimum 1400 kalória és sport.

Ha eddig nem fogyókúráztál, akkor ezzel 2-3 hónap alatt leadható 7-8 kiló, és utána fogsz belassulni. De inkább lapozass még egy kicsit, és ne tuti biztos diétát keress, hanem térképezd fel az életedet, keresd meg a hibákat, és apránként változtass! NE okoságokat keress, csak irányokat, alapelveket, amiket ésszel lehet használni.

2011. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy következetesen betartott 1200 kalóriás diétával sport nélkül leadtam első héten 7 kilót, első hónapban 12 kilót, és utána még egyszer 3, és eyszer 4 kilót, tehát 3 hónap alatt 19! kilót. Mondjuk volt miből leadni. De utána már nem bírtam tartani, visszaálltam az eredeti étkezésemre, és 25 kilót szedtem vissza 2 hónap altt!!!
2011. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon sokan tévhitben vannak a fogyással kapcsolatban. NEM koplalni kell. A koplalás után, ha nem is sokat eszel visszahízod, ezt hívják jojó effektusnak, keress rá. Az a lényege, hogy mivel nem eszel a szervezet az elraktározódott raktárakból fedezi az energiaszükségletedet. És miután megint el kezdesz enni-gondolom nem akarsz életed végéig koplalni- ha kellene, ha nem, zsír formájában elraktározza a jövőre- hisz' készül az újabb koplalásra.

Tehát annak semmi értelme nincs, hogy az ember nem eszik. A napi energiaszükségletedet be kell vinni. Ez kortól, nemtől, életkortól, fizikai aktivitástól változik.

Lényeg, hogy étkezz egészségesen ( kerüld a cukrot!) és mozogj rendszeresen. Mozgás nélkül nem lehet fogyni.

2011. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!