Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartsam be továbbra is a...

Hogy tartsam be továbbra is a fogyókurát, ha nemsokára koncert lesz (sok válasz)?

Figyelt kérdés
A hétvégén nagyon jó koncertre megyek a nagyszüleim falujába. És a nagymamám nagyon jó ételeket készit, meg a koncert után vásár is lesz, ahol mindent lehet venni. Ezért nem tudom, hogy ebben a nagy rendezvényben hogyan bulizzak sör, lakoma, és vásári cukrok nélkül?? A sport meglesz mert ugrálni fogok de nem tudok mit tenni, kellene tanács. Mit tehetnék, hogy ne mennyen semmibe a fogyókurám?? Bármilyen választ elfogadok! Köszönöm! :))
2012. máj. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nap miatt semmi baja nem lesz a fogyókúrádnak, ennyinek bele kell férnie.

Teljesen ne próbálj meg lemondani az ilyesmiről sem, úgyis jön majd még karácsony, húsvét is, lesz szülinap... Fura és lehetetlen lenne mindig mindenre nemet mondani.

Ne csinálj rendszert belőle, de, ha most egy koncertre mentek, és ez a helyzet, akkor tessék jól érezni magad, és nem a kalóriákkal foglalkozni ezen a napon. Másnaptól majd folytatod.

2012. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Engedd meg, hogy leírjam én mit csináltam :)

Hasonló a helyzetem, keményen fogyózok, és most volt a születésnapom, másnap névnapot tartottunk anyák napjával egybekötve, gondolhatod hogy mi volt :)

Iszonyat jót ettünk, szuper volt.


Nem foglalkoztam 2 napig a kalóriákkal, és így is kb 2kg-t fogytam egy hét alatt :)

A titok nyitja az, hogy ezeken a napokon se egyél többet, mint amit egyébként elégetnél. Tehát ha szinten tartasz, az tökéletes. A hét többi napját viszont rendesen csináltam, 800 kalóriát vettem magamhoz. 3000 kalóriát égettem el, az eredmény meg is lett. 1 hét alatt 2kg lement:)

Jelenleg 181cm 76kg vagyok, közel az ideálig alakhoz. Sok sikert és kitartást kívánok neked :) Hétvégén pedig érezd jól magad, most szüneteltesd a fogyót! :)

2012. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem is egyél amit szeretnél, de mindenből picit kevesebbet, ne zabálj be egyszerre nagyon :D

és iktass be valami plusz mozgást!

jó szórakozást! :)

2012. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 naptól nem lesz bajod, majd másnap keményebben mozogsz:)
2012. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!