Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét vegyek fehérje...

Milyen fehérjét vegyek fehérjeturmixhoz?

Figyelt kérdés
23 éves 168 cm 56 kg lány vagyok. 2-3 kg-ot szeretnék leadni. Sportolok is! Ne a legdrágábbat légyszi :)
2012. máj. 11. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

tessék :

[link]

2012. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Zsírszegény túró is megteszi!


Egyrészt olcsóbb is, másrészt a fehérjeporok is szinte abból vannak csak átízesítve meg tojásporral keverve.


A túró amúgy is egészségesebb, és természetesebb mint az agyonaromázott szintetikus szarok.

2012. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Következő kérdésem a túró lett volna :) Szuper. Annyi gondom van hogy eddig csak félzsírós túrót tudtam venni. Sehol nem láttam zsírszegényt. Ez mennyire probléma? Nem vagyok nagy evő amúgy.
2012. máj. 11. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a túrót javaslom (nagyobb hipermarketekben van sovány).

Nem azért, mert "természetes vs. szintetikus", hanem mert az olcsóbb fehérjéknek borzalmas ízük van, nekem hányingerem van már a szagától is...

2012. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!