Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen változást várhatok ha...

Milyen változást várhatok ha sok fehérjét eszek?

Figyelt kérdés

Intenzívebb zsírégetés? Izmosodás?

Fogyás?



Megeszem a 2 dkg fehérjét testsúly kg-onként/nap..



2012. ápr. 27. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Remélem, csak 2 grammot eszel. Egyébként szerintem általánosan elterjedt tévhitről van szó. 0,8 gramm a javasolt napi mennyiség testsúlykilogrammonként. Kemény testedzés esetén lehet a kétszerese. Ha az izomfogyást szeretnéd elkerülni, dolgoztatni kell az izmokat.
2012. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jaj igen, úgy értettem!:)

Szóval akkor semmi haszna? (fogyni szeretnék egy kicsit, de nem csinál semmit ez a sok fehérje amit megeszek lassan 1 hónapja)

2012. ápr. 27. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem a tápanyagok fogyasztanak!!!! A fehérje az egy tápanyag. A tápanyagok mennyisége, időzítése és a sport kombinációja képes fogyást vagy izomnövekedést eredményezni. Szerinted egy sportoló ha felkészül (mindegy milyen sportág) csak elkezd töménytelen mennyiségű fehérjét bevinni? Nem túl logikus.
2012. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mozgok, csak nem látok semmi változást és már nagyon kezdem unni..(rékázok minden második nap, 40-60 percet...)
2012. ápr. 27. 20:25
 5/13 anonim ***** válasza:
rókázás helyett inkább fuss vagy bringázz vagy járj konditerembe
2012. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De akkor miért írják mindenhol, hogy 2 gr fehérje naponta tskg-onként diéta alatt..

Ti is ilyeneket írtok mindenhova, most meg az ellenkezőjét...

Káosz.. nem értem..

2012. ápr. 28. 20:10
 7/13 anonim ***** válasza:
mit nem értesz? sportolj! ne réka ugri burgizz ( ha komolyan nyomod, akkor jó, ha próbálkozol otthon, az semminél alig több), hanem sportolj! akkor szüksége van a szervezetednek nagyobb mennyiségű fehérjére az izmok miatt, ha nem sportolsz, akkor csak büdöseket fogsz fingani a többletfehérjétől és köszvényed lesz meg veseproblémáid
2012. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez meg a másik amit nem értek,már bocsi: mozgás: mindenkinek olyan mozgásformát kell választani, ami tetszik neki, amit szívesen csinál. Én biciklizek eleget egy nap, arra nincs szükségem, egyszer volt egy térdsérülésem, azóta nem nagyon szeretek futni, de a rékát szeretem, megcsinálom.. akkor miért küldtök mindenkit kondiba? Majd ha nem lesz elég az itthoni, akkor lehet hogy meggondolom, de azért ez így.. most komolyan valami kondi-haszonélvezők vagytok, vagy mi?? Vagy milyen befolyáskupecek???


Ja és egyszer az Aczél küldött nekem szálkásító diéta étrendet, amiben a csirkemell napi 5x szerepelt az étrendben..

2012. ápr. 29. 17:13
 9/13 anonim ***** válasza:

"Majd ha nem lesz elég az itthoni"


Ha semmi változást nem vettél észre akkor valószinüleg nem elég az otthoni Rékás seggrázás nem? :D

2012. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A sok fehérje és valóban a 2gr/tskg azért kell hogy fogyás közben ne az izmaidat bontsd le hanem a zsír fogyjon.Tudni illik a szervezetünk ugy van beállitva hogy előbb azt bontja ami nem kell neki ezért kell az edzés mellé sok fehérje h azt beépítse és igy megakadályozza az izomszövet lebontását.Nem fogsz fogyni ha nem diétázol a mozgás mellé a kettő együtt kell.Ha kell segítség szólj.:)
2012. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!