Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok a legjobban lefogyn...

Hogy tudok a legjobban lefogyni (20kg-ot), milyen otthon végezhető mozgás a legjobb zsírégető?

Figyelt kérdés
nemrég egy héten keresztül minden nap egy órát tornáztam dvd-re és egyáltalán nem volt semmi változás, ez mitől lehet?

2012. máj. 11. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szobabicikli, elliptikus tréner, súlyzós edzés. a dvd-re ugrálás semmit sem ér.
2012. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

- Ne egyél sokat.


- Fuss és tornázz sokat.


- Igyál sok vizet.

2012. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
futás a legjobb mozgás. Amugy azért lehet hogy nem fogytál semmit mert a diétád nem megfelelő
2012. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

eLSŐ VÁLASZOLÓNAK ÜZENEM, HOGY A DVD-re ugrálás igenis ér valamit, sőt nagyon sokat, csak kitartás és elszántság kell hozzá.

A diétám kezdetén napi 40 percet tornáztam dvd-re, mostanában már napi 60 percet szoktam tornázni, és így 3 hónap alatt kalóriaszámlálással+tornával 18,5 kg-ot fogytam.

Úgyhogy kérdező nem a tornával volt a baj, hanem a kajával.

Amúgy meg egy hét alatt semmi változást ne várj, mivel ez hosszútávon lesz tartósan hatásos.

Nekem így 3 hónap után igenis van látszatja, de ez már nekem hétről hétre jobb lesz.

Egy hét alatt ne várj csodát, és étkezz helyesen.

Estére már én kizárólag fehérjét eszem sok zöldséggel.

Amúgy lehet, hogyha még kiegészítésként futok is, még nagyobb, látványosabb hatást érek el, de az az igazság, hogy számomra a futás a világ legutálatosabb dolga.

Semmi motivációm nincs elkezdeni, de végülis így is meg vagyok elégedve a torna hatásával, amúgy sem versenyre megy a fogyás, hanem szépen lassan.

2012. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én futok (futógépen), gyors gyaloglás nagy emelkedőn. Meg figyelek a kajára és másfél hónap alatt fogytam 8 kilót, úh eddig bejött :)
2012. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 hét az semmi, mindegy mit csak mozogj és 1 hónap mulva biztos lesz változás

de 20kg-ot lefogyni minimum fél év

2012. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!