Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennapi futás vagy minden...

Mindennapi futás vagy minden másnap?

Figyelt kérdés

Zsírégetés céljából melyik a jobb,ha minden nap futok vagy elég minden másnap?Azt vettem észre,hogyha 2 egymás követő napon is futok,akkor "bedurranak" az izmok a lábaimon,és szó szerint vastagabb lesz,de így hogy nem minden nap futok,úgy érzem,hogy nem teszek meg mindent a fogyás érdekében,és mindjárt itt a nyár:(


Még lenne egy pár kérdésem:)

1.Ti mit tesztek ilyenkor,hogy még hatásosabb legyen a diétátok?

2.Tudtok ajánlani vmi jó házi módszert bőr feszesítésre,narancsbőr ellen?


2012. máj. 11. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

hetente egy pihenőnapot mindenképp be kellene vezetni, amúgy elég heti 4-szer futnod. ha azt akkor rendesen csinálod, hatni fog.


1) rengeteget olvasok a témában és próbálom magamat motiválni, mert ez a legfontosabb. az elhatározás. ha szilárd, akkor semmi sem szegheti kedvedet, ha éppen nem éred el a kitűzött célt, nem keseredsz el stb. szerintem a legfontosabb, hogy fejben minden a helyén legyen.

2) tornázz.

2012. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
narancsbőrre-kávézacc
2012. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én amikor minden nap edzettem úgy be voltam durranva hogy pár nap után elfogyott az erőm. A pihenőnapok fontosak.

Haladj olyan tempóval amilyennel tudsz. Ne akarj mindig többet :)

2012. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én két hete kezdtem el a rendszeres futást, ami minden este nagyjából egy órát jelentett. Aztán két napja úgy bedurrant az izmom, hogy járni alig bírtam. Ma már kicsit jobb, de még mindig fáj. Buta voltam, nem szabad túlzásba vinni, fontos a pihinap.

Én még a futás mellé kalóriát számolok. Nem drasztikusan, de azért odafigyelek, hogy 1200-1300 kcalnál ne egyek többet, és 150 g szénhidrát a max minden nap. És nem éhezem :) Remélem hatásos lesz :) sok szerencsét!

2012. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!