Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok ezt mivel...

Fogyni akarok ezt mivel érhetem el? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


ezt szeretném leadni 180 cm magas vagyok és 68 kg ezt mivel érhetem el e leggyorsabban ?


2012. máj. 12. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Fuss, fuss és egyél normális ételeket (szóval ne csokit, édességet, péksütit stb., hanem gyümölcs, zöldség stb.). Ennyivel meglehet oldani, nem kell túlbonyolítani, hogy kalória számolás, meg fehérje, szénhidrát, zsír kiszámítása felesleges, anélkül is boldogan lehet fogyni, és ló.. bajod nem lesz. Józan paraszt ésszel szerintem te is eltudod dönteni, hogy mivel tudsz változtatni, de ha nagyon akarsz édességet enni akkor mértékkel és akkor többet fuss, futás mellé fekvőtámasz, felülés vagy hasprés, húzóckodás és egyéb saját súlyos edzés gyakorlatok. Szóval felesleges nagyon bonyolítani a dolgokat.
2012. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
futás, kondi + kiszámolt étrend
2012. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!