Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pasim fogyókúrát erőltet...

A pasim fogyókúrát erőltet rám. Szerintetek gáz nagyon az alakom? Kép

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. máj. 13. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem komoly a kérdés?
2012. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rád férne egy fogyókúra mert nagyon pocakos vagy, és sok rajtad a felesleges zsír. Hidd el te is utána jobban éreznéd magad.


De az hogy a pasid erőlteti rád..... ezt inkább nem véleményezem mert szerintem az a gáz. Erőltess rá akkor te meg egy tömegnövelő, izomépítő étrendet és heti 5-6 súlyzós edzést, mondván hogyha te teszel magadért akkor legyen már ő is egy szép izmos férfi....


De én a te helyedben saját magamért kezdenék neki mozogni, futni, diétázni. ÉSSZERŰEN! nem kaja megvonással. Nézz utána itt rengeteg hasznos válasz van, ami segít. Neked is látnod kell hogy túlsúlyos vagy.

2012. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én azt nem értem, hogy ha a pasid nem fogad el téged olyannak amilyen vagy, akkor miért jártok? Én a helyedben nem fogyókúráznék, hanem sportolnék, és azt ennék, amit akarok. A fogyókúrák szart se érnek.
2012. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is fura, hogy ilyen kijelentéseket tesz a párod.

Mióta vagytok együtt? Mikor híztál így meg?

2012. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon tévhit az, hogyha ugyan úgy eszik és mellette sportol akkor lefogy. Az étrend 70%ban befolyásolja a fogyást. A mozgás pedig 30%ban. semmit nem ér el vele hanem csak annyit hogy izmos lesz és még vastagabb...


Mozogni kell, de megfelelő étrenddel.


Nyilván ez a sok zsír azt jelenti hogy valami nem stimmel az étrendbe. Én annyit tennék hogy fehér kenyeret kiiktatnám és a cukrot is. Minden formában. Ez mellett heti 4-5 futás. 1 óra.

2012. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt de van rajtad felesleg.Rád férne egy fogyókúra és mozgás , sport.Nincsen rossz alakod de jó sem.
2012. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem látok képet...
2012. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol a kép?
2012. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pasi a gáz. Dobd ki!
2012. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En sem latok kepet! Hany kilo es cm vagy?
2012. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!