Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől letudok fogyni?

Ettől letudok fogyni?

Figyelt kérdés
Ha annyit változtatok az étrendemen hogy sokkal több vizet iszok, kevesebbet eszek és több gyümölcsöt pl. almát (mert általában az van itthon) eszek és mondjuk heti 3szor futok és 2x biciklizek meg felüléseket, lábemeléseket csinálok. Az édességeket is megpróbálom teljesen kiűzni de az szerintem csak idővel fog sikerülni. Ha ezeket a dolgokat megtartom akkor le tudok fogyni? Ha szerintetek nem és változtatnom kéne akkor mit és hogyan?
2012. máj. 13. 21:01
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom eddig mit ettél és hány kiló vagy de ez elég jól hangzik amúgy az édességet könnyű lesz hanyagolni nyugi :)
2012. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi extra az étrendemben csak mivel tini vagyok és ugye otthon élek elég nehéz lenne hogy rám külön főzzenek ezért gondoltam hogy hátha így is le birok adni legalább néhány kilót.
2012. máj. 13. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy beválik majd idővel,csak ne add fel,sok sikert hozzá :) Mozgást csak zenére úgy sokkal jobb :D
2012. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen zenére:) És ha mondjuk nem birok elmenni futni valami miatt akkor milyen gyakorlatokat csináljak helyette amivel "bepótolhatom"?
2012. máj. 13. 21:29
 5/5 anonim válasza:
en is igy vagyok(13/L),nem foznek kulon nekem,ezert nem eszek edesseget tobb gyumolcsot es zoldseget es a legfontosabb hogy majdnem minden nap megyek futni(egyelore csak 15 percet,mert meg nem birom) de ma nem mehetek mivel esik az eso
2012. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!