Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után hogy lehet eltünte...

Fogyás után hogy lehet eltüntetni a megnyúlt bőrt?

Figyelt kérdés
Elegem lett a túlsúlyból. Le szeretnék adni 20 kilót. Diéta, edzésterv már megvan. A kérdésem, hogy aki ennyit leadott annak regenerálódott a bőre, vagy plasztikáztatnia kellett? 34/N Ennyi túlsúly után képes megújulni a bőr? Nem egyszerre akarok fogyni, hanem folyamatosan.

2012. máj. 14. 13:46
 1/3 anonim válasza:
ha lassan fogysz és sportolsz, akkor van esély. aki éhezéssel fogy az szokott úgy kinézni mint egy teleszart zokni vékonyan is. én 50kg-ot fogytam, de nem kell plasztikáztatni.
2012. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Főként genetika kérdése, hogy a megnyúlt bőr megmarad-e. 20 kiló nem olyan sok, aminél a bőr ne tudna magától visszafeszülni és még elég fiatal is vagy. Szerintem ezzel nem lesz gond. Ha nem túl drasztikus a fogyás üteme, akkor van esély rá, hogy visszasimul.
2012. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól írják az előzőek, ha lassan fokozatosan fogsz fogyni, akkor a bőrödnek is van ideje folyamatosan idomulni, és összehúzódni.

Futás, kocogás is sokat feszesít a bőrön, jót tesz a kötőszöveteknek, meg a gyümölcs és zöldség-fogyasztás is.(belülről segít)


Váltózuhanyi is segíthet, hideg-meleg 2x-3x egymás után hetenete 2x.

2012. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!