Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A levesek hízlalnak? (borsó...

A levesek hízlalnak? (borsó leves, hús leves ilyenek. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

1. MINDEN étel hizlal, ha elég sokat eszel belöle. Egyetlen kivétel a viz.

2. A levesek kalória tartalma igen változó lehet az elkészités szerint.

3. Ha CSAK zöldségek (meg füszerek) vannak benne, zsir, rántás, habarás, tejföl, tészta NÉLKÜL, akkor a kalóriatartalmuk aránylag kevés, viszont ha az felsorolt adalékokat hozzáadod, kakor igencsak tartalmas lehet a mennyiségtöl függöen.

4. Ha pontosan érdekel, akkor a hozzávalókat mérd le, és kalóriatáblázat alapján számold ki, hogy mennyi van egy adagban. (Az összeset elosztod az adagok számával)

5. Ha ennyi még belefér - az aznap elfogyasztott egyéb ételek mellett - a neked szükséges napi kalóriamennyiségbe, akkor nem hizlal, ha ennél több, akkor igen.

2012. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

„1. MINDEN étel hizlal, ha elég sokat eszel belöle. Egyetlen kivétel a viz. „

A víz nem étel…

Szerintem akár hány kilós vagy és ha normálisan elkészíted a kaját (kevés zsiradékkal) és csak önmagában eszed , akármikor eheted. Gondolj csak bele ha a túlsúlyosak csak levest ennének lefogynának. xD

2012. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
161 cm és 53 kilóvagyok és szeretném azt a három kilót valahogy leadni. Tornázni rendszeresen tornázok, de diétára nem tudtam rávenni magam , de nem eszek sokat. Ezért kérdezetem. :) és köszönöm a válaszokat ! :D
2012. máj. 15. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Áz elsö vagyok, és tudom, hogy a viz nem étel, de az az egyetlen élelmiszer-karegóriába tartozó dolog, aminek NINCS kalóriatartalma.
2012. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne akarj lefogyni hogy 50 legyél!53kiló 161cm-es magassághoz tökéltes [link] nézd meg ezt ez talán segít h megértsd
2012. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez az ideális mert már rengeteg ilyen kalkulátort megnéztem, de engem idegesít az a három kiló és ha az lemenne úgy gondolom hogy még úgyis ideális lenne. :)
2012. máj. 16. 06:59
 7/8 anonim válasza:
Te döntésed, de látod hogy befolyásol az emberi gondolkodás, hogy ha 53 akkor le kell fogynom 3 kilót h kerek 50 legyen. Amúgy persze ugyanúgy normális súlyod lenne mint eddig mert ugye kevesebb lennél, de nem tudom hány éves vagy de ha valaki idősebb lesz egyre több zsírt vehet/vesz fel. Szóval elég majd felnőttkorodban odafigyelned a dolgokra. Ha meg már felnőtt vagy 53 kiló szerintem nagyon vékony,szóval tényleg így vagy jó ahogy vagy. :) :D
2012. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok. :)) igen mert szerintem meglátszik rajtam az a három kiló és valahogy szeretnék tőle megszabadulni.
2012. máj. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!