Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő étrend? Ha pl....

Megfelelő étrend? Ha pl. reggelire 2db zsömit (szalámi, vaj, pari vagy ubival néha szoktam sajtot is rakni bele) + 1 joghurt. Ebéd pl borsó leves meg ma ettem marha pörit (de nem sűrűn szoktam enni pörit) kb.2hetente, vacsi rántotta vagy joghurt.

Figyelt kérdés
Vizet azt rendesen iszom naponta 2- 2,5 l simán. Jah meg azt akartam kérdezni hogy ha hetente 1* eszek sütit az még bele fér e? Meg persze tornázom naponta 40 percet, 1 nap pihenőt szoktam tartani hetente... (Mert végülis már fogytam 10 kg ot 105-ről most 95 vok csak mostanában megált kb ugy szilveszter óta, tudtok e vmi tancsot h esetleg mit csináljak?
2010. ápr. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Este hat után már semmiképp ne egyél.Ha tudsz az otthoni torna mellett menj el kocogni is!Nem kell,hogy órákat fuss,csak legalább egy 10-15 percet,és később majd úgyis több idő fog menni,ahogy megedződsz.

Vacsorára (főként ha előtte tornáztál)ehetsz párolt csirkehúst is.

2010. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha ez egy fogyókúrás étrend akkor nagyon nem jó! Nem megfelelő ételeket eszel pl: zsemle, a pörihez gondolom tészta vagy kenyér! Ez nem túl jó! kicsivel több zöldség és gyümi kellene! a torna az kiváló! Viszont 6 óra után ne egyél, és kerüld a sok sót és a felszívódó szénhidrátot! Sok sikert!
2010. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a választ, 6 után már nem szoktam enni. Hát igen a kenyértől meg a zsemlétől megkellene válni, meg szoktam olyat is hogy teljes kiőrlésűt kenyeret meg zsemlét eszek csak mostanában azért nem ettem azt mert egy kicsit változtatni akartam hogy ne ugyanazt egyek. A futást megfogadom csak abban az a bajom hogy nagyon hamar kifulladok azért szoktam inkább ugráló kötelezni meg kardio edzéseket végezni. A nyarat várom már mert akkor tudtam tavaly is jobban fogyni jönnek a finom gyümik:) és úgy könnyebb:D
2010. ápr. 14. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy fogytál, de az étrend nem jó. Minek változtatni azon, ami jó, a teljes kiörlésű kenyéren? 2 zsemle pedig iszonyú sok, egy is elég, ha tízóraizol és ebédelsz. Ugye a rántottához nem eszel kenyeret, csak salátát?
2010. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kiflit szoktam hozzá enni, egyébként mától már áttértem a teljes ki őrlésűhöz. Köszi a válaszokat
2010. ápr. 15. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!