Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódot váltok és lefogyok....

Életmódot váltok és lefogyok. Fitness guruk: jól csinálom?

Figyelt kérdés

Jelenleg a legfőbb cél, hogy leadjak 20-25 kg-t. Jelenleg 19 évesen 116 kg vagyok, 190 cm magas és eddig jóformán pizzán rántott húson és egyéb szénhidrátokon éltem. Jelenleg azt csinálom, hogy felkelek 8-kor (érettségi szünet), eszek egy tál Nestlé Fitness gabonapelyhet, majd utána elmegyek egy órát gyalogolni aerob jelleggel, a pulzusomat végig olyan 150-160 között tartva. Az első kérdés az lenne, hogy mikor lenn jobb ennem? Ezdés előtt, vagy menjek el inkább éhgyomorral? tízórai jelleggel 1-2 alma, vagy répa. Ebédre két szelet csirke rízzsel, vacsira pedig össze-vissza, igazán nem is tudom mit kéne. Szerintetek? Kefír, tejföl nem játszik, elég finnyás vagyok. Edzeni pedig minden nap edzek.


Min változtatnátok? :)


2012. máj. 15. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
vacsira csak proteint egyel igyal
2012. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Aerobnál a pulzusod ne menjen 130 fölé, mert a 150-160 már erősen kardió.
2012. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! A reggeli gabonapelyhet edzés előtt, vagy után?
2012. máj. 15. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:

fittnes müzli helyett sima natur zabpehely hozzá túró vagy sovány tej vagy proteinshake, mehet hozzá 1-2alma

ebdére még változatossák kedvéért sovány sertés, marha, pulyka, halak, máj, és zöldségek

vacsora főtt tojás, hús, hal, zöldség

túró, sovány sajtok

2012. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
túrót egyél vacsira, de csak akkor, és lehetőleg zsírszegényt. aerob edzésnél meg én azt ajánlom, hogy amint felkelsz és tudsz már enni, reggelizz. ezzel induljon a nap. aerob edzés meg minimum 1 óra legyen, vagy ameddig a lábaid bírják (én is voltam annyi mint te, nem is olyan rég, tudom, hogy nem egy leányálom a gyaloglás sem). és a pulzus tényleg csak 130 legyen max. bár ekkora súlynál sztem a kardió is épp oly szükséges, így ha annyira edzetlen vagy, hogy 160 ra megy a gyaloglástól, akkor nyugodtan gyalogolhatsz kardiótartományban, legalább javul az erőnléted is. a másik ,hogy ebédre sztem rizs helyett borsót, babot, lencsét egyél inkább. több bennük a fehérje, és nem olyan sok a szénhidrát. amúgy minden rendben sztem, bár tudnék másba is belekötni, de ilyen súlynál még nincs szükség túl nagy radikalitásra a diétában :D Gratulálok az elhatározásodhoz, biztos vagyok benne, hogy eléred a célod!
2012. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!